Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

listopad
5

Den, kdy muž vaří večeři


Den, kdy muž vaří večeři
Zdroj: Unsplash, Jason Briscoe

Národní den

Den, kdy muž vaří večeři připadá na 5. listopadu. Dámy, pokud u vás v domácnosti není zvykem, že váš muž vaří, pak dnes je ideální příležitost, aby vás něčím překvapil. Pánové, vy se nenechte zahanbit a oslňte své drahé polovičky svým kulinářským uměním.

Pánové, nejen vaši drahou polovičku, ale případně i maminku, dceru či sestru potěší, pokud si vezmete jednou také zástěru postavíte se k plotně a ukuchtíte něco dobrého. Pokud nevíte, do čeho byste se měli pustit, na našem webu najdete jistě inspiraci. Kromě samotných receptů různých stupňů náročnosti jsme pro vás připravili nepřeberné množství postupů, rad a tipů

Jednoduché a rychlé recepty pro začátečníky

Těm, kteří jsou v kuchyni nováčky a nechtějí raději moc experimentovat, doporučujeme kategorii Jednoduché a rychlé recepty pro začátečníky. Jde o recepty pro ty, kteří zatím nestrávili v kuchyni hodně času a nemají zkušenosti na rozdávání. Vybrali jsme sem recepty, které jsou napsané srozumitelně a poměrně podrobně. Nechybí u nich postup pěkně krok za krokem, s přesným určením ingrediencí.

Najdete zde recepty nejenom na polévky a hlavní jídla, ale i moučníky či dorty. Zkrátka nepropadejte panice, s trochou snahu zvládnete připravit pestrou paletu pokrmů. Jednoduchý, totiž neznamená podřadný. Ostatně vyzkoušejte a uvidíte.
 

Kdo by neměl promeškat Den, kdy muž vaří večeři?
Dejte jim vědět

V následujících letech tento den připadá na

Následující významné dny

Marie

Po Út St Čt So Ne

    Marie

    Náhodný recept Zobrazit více