Dort miminko
Recept ještě nebyl hodnocenVejce šleháme s cukrem do husté pěny, prosejeme mouku a zlehka zamícháme a lijeme do formy. Pečeme. Z pudinků a mléka uvaříme hustý pudink a necháme vychladnout. Změklé…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 774 kJ / 424 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 1,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 1,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 8,00 g |
| – nasycené | 2,00 g |
| – nenasycené | 6,00 g |
| –– mononenasycené | 1,00 g |
| –– polynenasycené | 5,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 11 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 87,00 g |
| – cukry | 87,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Vejce šleháme s cukrem do husté pěny, prosejeme mouku a zlehka zamícháme a lijeme do formy. Pečeme. Z pudinků a mléka uvaříme hustý pudink a necháme vychladnout. Změklé…
Vejce s cukrem vyšleháme do husté pěny, prosejeme hl. mouku. Zlehka hmotu promícháme. Připravenou hmotu rozetřeme na plát na plech s pečícím papírem. Po upečení necháme…
Vejce vyšleháme a cukrem do husté pěny, pak prosejeme hl. mouku a zlehka zamícháme. Tak připravenou hmotu roztíráme na plát nebo do formy. Po upečení vykrojíme hlavu asi…
Už dávno se k narozeninám nedávají jen kulaté dorty. Překvapte svou ratolest tímto medvídkovým dortem. Je z nadýchaného piškotového těsta, které je promazáno pudinkovým…