Mořský vlk s černou čočkou Beluga
Recept ještě nebyl hodnocenDo rendlíku nalijeme vývar a přidáme černou čočku. Osolíme a uvedeme do mírného varu, při kterém za občasného míchání regulujeme po dobu 30 minut varu množství vývaru.…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 628 kJ / 150 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 18,20 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 18,20 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 8,60 g |
| – nasycené | 1,80 g |
| – nenasycené | 5,80 g |
| –– mononenasycené | 4,10 g |
| –– polynenasycené | 1,70 g |
| ––– omega 3 | 0,20 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodík | 35 mg |
| Sůl | 0,09 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Do rendlíku nalijeme vývar a přidáme černou čočku. Osolíme a uvedeme do mírného varu, při kterém za občasného míchání regulujeme po dobu 30 minut varu množství vývaru.…
Filety opláchneme, osušíme a ze strany kde je kůže, opatrně na třech místech nařízneme, aby se nám filet na pánvi nekroutil.Na dlaně si nakapeme trochu olivového oleje a…
Mořského vlka osolíme, opepříme, vyplníme břišní dutinu bylinkami. Do předehřáté trouby na 180 stupně na program gril dáme grilovat, přidáme i brambory i zeleninu.
Chutný, lehký a zároveň zdravý – takový je mořský vlk pečený s aromatickými bylinkami a barevnou zeleninou. Tento jednoduchý recept přináší svěží chuť moře přímo na váš…
Očistíme si celer a nakrájíme na hranolky, uvaříme je v citronové vodě (10 minut). Povařené hranolky dáme do mísy, posolíme, posypeme harissou a polijeme olivovým olejem…
Do menšího hrnce nalijeme vývar a přidáme kousky dýně a brambory v poměru 2:1. Osolíme a uvedeme do varu. Regulujeme množství vývaru. Neměl by po 20 minutách zůstat…
Filety osolíme, opepříme, pokapeme citronovou šťávou.Cibulku nakrájíme nadrobno a na oleji orestujeme dozlatova. Přidáme filety a zprudka z obou stran osmažíme.Přidáme…
Dáme vařit brambory. Vlka osolíme, opepříme, polijeme citronovou šťávou a máslem. Do břicha jsem dal větvičku rozmarýnu, dáme do vyhřáté trouby na 180°C na 15 až 20…
Filet omyjeme, osušíme. Na pánvi rozehřejme oříšek másla s kapkou olivového oleje. Rybu smažíme kůží dolů. Osmažíme do zlatova, sundáme z pánve a dáme do pekáčku,…
Z bílků ušleháme tuhý sníh a postupně do něj jemně vmícháváme celé množství soli a vodu. Do břišní dutiny omytých ryb vložíme pár větviček rozmarýnu a pokapeme je…
Nigiri sushi - 2 sekundy – přesně tolik trvá zkušenému sushi mistrovi příprava Nigiri. Díky receptu od Richarda Tomáše budete umět nigiri s krevetou, lososem, tuňákem a…