Hovězí roštěná na česneku
Recept ještě nebyl hodnocenHovězí roštěná na česneku je česká klasika, která se nejčastěji podává se špenátem a bramborovým knedlíkem. Základem je kvalitní maso, dobře udělaný cibulový základ a…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 515 kJ / 123 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 21,30 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 21,30 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 4,20 g |
| – nasycené | 1,86 g |
| – nenasycené | 1,91 g |
| –– mononenasycené | 1,81 g |
| –– polynenasycené | 0,10 g |
| ––– omega 3 | 0,02 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodík | 55 mg |
| Sůl | 0,10 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Hovězí roštěná na česneku je česká klasika, která se nejčastěji podává se špenátem a bramborovým knedlíkem. Základem je kvalitní maso, dobře udělaný cibulový základ a…
Nejprve dáme péci v alobalu neloupanou palici česneku, kterou zakápneme troškou oleje. Trvá to při teplotě 220°C asi 40 minut. Nejlépe je upéci česnek do zásoby, pokud…
Maso nakrájím na nudličky, přidám sůl, pepř, kari, olivový olej a nechám pár hodin odležet. Na olivovém oleji orestuji nadrobno nakrájenou cibuli, přidám naložené maso,…
Maso odblaníme, dvakrát umeleme, ochutíme whisky, worcestrem, solí, pepřem a nasekaným rozmarýnem, přikápneme trochu oleje a vymícháme do kompaktní hmoty. Vytvoříme 6…
Hovězí maso nakrájíme na tenké plátky( 2mm ) velmi důkladně osušíme a dáme na předehřátou pánev s olivovým olejem, po minutě opékání maso otočíme přidáme plátek másla,…
Anglický roastbeef je vždy lákavou pochoutkou. Ačkoliv je příprava jednoduchá, zabere trochu více času. Výsledek ale bude stát za to. Díky přidanému kečupu bude mít maso…