uvařila 28. 4. 2014 16:07
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 28. 4. 2014 16:07
uvařila 28. 4. 2014 16:07
uvařila 28. 4. 2014 16:00
uvařila 28. 4. 2014 15:52
uvařila 28. 4. 2014 15:49
uvařila 28. 4. 2014 15:30
uvařila 28. 4. 2014 15:30
uvařila 28. 4. 2014 15:30
uvařila 28. 4. 2014 15:30
uvařila 28. 4. 2014 15:29
Na oleji osmažíme po obou stranách.Přidáme hříbky,vývar a máslo a necháme prudce odpařit tekutinu.Podáváme s opečeným bramborem
uvařila 28. 4. 2014 15:29
Maso nařežeme,naklepeme,okořeníme a necháme uležet
uvařila 28. 4. 2014 15:29
uvařila 28. 4. 2014 15:29
uvařila 28. 4. 2014 15:29
Krůtí plátky s hříbky
uvařila 28. 4. 2014 15:24
uvařila 28. 4. 2014 15:23
Dalamánky ve tvaru obilného klasu
uvařila 28. 4. 2014 15:13
uvařila 28. 4. 2014 15:12
uvařila 28. 4. 2014 13:30
uvařila 28. 4. 2014 13:02
uvařila 28. 4. 2014 12:44
uvařila 28. 4. 2014 12:39
uvařila 28. 4. 2014 12:39
uvařila 28. 4. 2014 12:39