uvařila 5. 2. 2014 18:05
Hotové jídlo přemístíme na talíř,do výpeku dáme rozpustit oříšek másla a touto šťávou salám přelijeme
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 5. 2. 2014 18:05
Hotové jídlo přemístíme na talíř,do výpeku dáme rozpustit oříšek másla a touto šťávou salám přelijeme
uvařila 5. 2. 2014 18:05
Vykrojené kolečko salámu z jedné strany osmažíme,otočíme a naplníme .Do náplně dáme žloutek,obložíme paprikou a kousky sýra.Pod pokličkou zatáhneme žloutek
uvařila 5. 2. 2014 18:05
Nakrájený salám společně s nakrájenou cibulí orestujeme,přidáme bílek a necháme srazit.Přidáme bylinky,rozdrobený sýr a promícháme
uvařila 5. 2. 2014 18:05
Kousek sýra nakrájíme na malé plátky,zbytek mezi prsty rozdrobíme
uvařila 5. 2. 2014 18:04
Do salámu vykrojíme otvor,vykrojený salám nakrájíme nadrobno
uvařila 5. 2. 2014 18:03
Detail
uvařila 5. 2. 2014 18:03
uvařila 5. 2. 2014 18:03
Salám,jako minutka
uvařila 5. 2. 2014 17:55
uvařila 5. 2. 2014 17:50
uvařila 5. 2. 2014 17:32
uvařila 5. 2. 2014 17:30
zabalené párečky
uvařila 5. 2. 2014 17:30
uvařila 5. 2. 2014 17:30
uvařila 5. 2. 2014 15:49
uvařila 5. 2. 2014 15:48
uvařila 5. 2. 2014 14:31
uvařila 5. 2. 2014 13:44
detail...
uvařila 5. 2. 2014 13:43
Dobrou chuť!
uvařila 5. 2. 2014 13:42
domácí veka...
uvařila 5. 2. 2014 13:41
večky namazané pomazánkou...
uvařila 5. 2. 2014 13:39
jemně uzená slanina
uvařila 5. 2. 2014 13:39
zapečené večky
uvařila 5. 2. 2014 13:39
zapečené večky