majka uvařila 14. 7. 2011 14:55 Dort pro Viktorku 0 0 ... byl pro 4 letou holčičku a radost byla veliká .... Okomentovat
Doktor Vševěd z pořadu Na lovu přiznal, jak to má s vařením: Špagety nebo knedlíky z pytlíku zvládnu, ale nic velkého nezkouším