Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pro dnešní společnost je typický spěch a stres, a proto nepřekvapí, že je pro každého z nás stále těžší najít si dostatek času na péči o své tělo i mysl. Mezi nejčastější důsledky této hektické doby patří nemoci, nezdravý životní styl, stres a celková fyzická a psychická nepohoda. V takových případech se obvykle uchylujeme k léčbě za pomoci léků, která je sice snadná, ale řeší jen důsledky onemocnění, nikoli jeho příčiny. Drtivou většinou takových léků jsou navíc chemikálie, které mají na lidský organismus mnoho vedlejších a mnohdy i nežádoucích účinků.

Pro dnešní společnost je typický spěch a stres, a proto nepřekvapí, že je pro každého z nás stále těžší najít si dostatek času na péči o své tělo i mysl. Mezi nejčastější důsledky této hektické doby patří nemoci, nezdravý životní styl, stres a celková fyzická a psychická nepohoda. V takových případech se obvykle uchylujeme k léčbě za pomoci léků, která je sice snadná, ale řeší jen důsledky onemocnění, nikoli jeho příčiny. Drtivou většinou takových léků jsou navíc chemikálie, které mají na lidský organismus mnoho vedlejších a mnohdy i nežádoucích účinků.

Zcela jinou cestou se vydává společnost Naturprodukt  CZ s.r.o., dovozce a distributor léčiv, doplňků stravy a kosmetiky přírodního původu. Naturprodukt CZ s.r.o. jde ruku v ruce s celosvětově stále více sílícím trendem, jímž je zvýšený zájem o tradiční medicínu a léčitelství. Ačkoli se užívání léčiv přírodního původu může zdát novinkou několika posledních let, ve skutečnosti se tím vracíme k tradici staré tisíce let: lidský život byl od svého počátku nerozlučně spojen s rostlinami, které sloužily nejen jako významná složka potravy, ale byly úspěšně využívány i jako látky s léčivými účinky. Velkou výhodou přírodních léčiv na rozdíl od těch chemických je fakt, že jejich účinky blahodárně působí na celý organismus a tak intenzivněji přispívají k jeho léčbě a regeneraci. O tom, že rostlinná říše je nevyčerpatelným zdrojem léčivé síly, svědčí skutečnost, že v současnosti využíváme přibližně pouhé 1% existujících léčiv přírodního původu. A právě to nejlepší z lesů, oceánů, polí a pralesů vám přináší Naturprodukt CZ s.r.o.

Společnost Naturprodukt CZ s.r.o. byla založena roku 1991 v Havířově a na trh se uvedla špičkovým lékem Dr. Theiss Švédské kapky. Právě se společností Dr. Theiss Naturwaren GmbH, jež se podílí na vývoji nových přípravků, společnost Naturprodukt CZ s.r.o. intenzivně spolupracuje. V současnosti Naturprodukt CZ s.r.o. zastupuje 18 farmaceutických domácích i zahraničních značek a zajišťuje tak svým zákazníkům bohatý a kvalitní sortiment prvotřídních přírodních produktů.

Vyzkoušejte i vy ozdravné síly přírody: na www.naturprodukt.cz si můžete vybrat přípravek přesně pro vás, a to buď podle upřednostňované značky, nebo zdravotního neduhu, který vás trápí. Naleznete zde i přírodní přípravky, které vám pomohou zvládat stres a eliminovat jeho zničující vliv na vaše zdraví. Skvělé rady a tipy, jak zdravě a plnohodnotně žít, naleznete i v časopise Lékárna vydávaného společností Naturprodukt CZ s.r.o.

Vraťte se ke kořenům a pečujte o to nejcennější, co máte!

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář


Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům