Co dnes uvařit?
Pěkný podvečer😊, my jsme dnes měli k obědu slovenskou štědrovečerní kapustnicu, manžel s pečivem. Jinak různě dojídáme. Odpoledne jsme si udělali vídeňskou kávu, rozmarýnové bublinky a k tomu zobali slané pečivo. A teď jsem vytáhla z lednice k večeři krájený tvrdý salám, červenou papriku, cherry rajčátka a k tomu chleba nebo rohlíky.
Simčo, jak je Edovi a jak jsi to všechno zvládla?
Jak jsme byli před vánocemi v Rak. koupila jsem novou. A na lonskou jsem se vykašlala. A ona přesně na štědrý den na těch nových líscích začala červenat. 😁. Ted už zase rostou lupínka zelená. Je teda ošklivá, ale je vidět, že by to šlo 😁

Sestra si koupila na vánoce A brambory na salát. Zbytek mi dala, abych je zkusila. Udělala jsem z nich mezi svátky bramboráky a musím říct, že lepší, křupavější bramoráky jsem nejedla. 😁.
Tak chci vyzkoušet jestli je to opravdu bramborama. Ve čtvrtek jsem koupila malé balení A brambor a uvidím 😁.
Včerejší čína skončila na Křivoklátě😁.
Ani sladké ještě péct ještě nebudu, to až příští týden



Já měla ted jen polévku a čínu si dám odpoledne než pojedeme na hokej. manžel to má obráceně😁.
Ten si dá na hokeji i klobásku, já mám smolíka protože uzeninu moc nejím a sýry na hokeji nepodávaj 😁
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 6 hodinami
„Na jakých otáčkach mixéru mixovat pyré?“ veronika_straka, 4. 8. 2025 05:09
„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 26. 7. 2025 17:28
Poslední příspěvky
„hazel: děkuji, Stáni. Však udělej, já dělala dnes, Věrka…“ MarcelaPa, před 6 hodinami
„Dobry vecer, u nas dnes pikatni polevka z cervene cocky.…“ hazel, před 6 hodinami
„tara23: Věrko, já také miluji zmrzlinu, říkám, že jsem…“ MarcelaPa, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Variace na japonské Okonomiyaki
magdalenka
Hodnocení receptu je 4,7 (8×)