Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 1 hodinou
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 1 hodinou
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 7 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 8 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
25. 8. 2025 11:15
25. 8. 2025 09:18
Děti se cpaly, přidávaly si. každý snědl 5 knedlíků😀👍
25. 8. 2025 07:28
24. 8. 2025 22:05
u nas hodne zamestnany weekend, tak na vareni tak nebylo moc casu.
V patek jsme byli cely den u jezera, tak ze byl chleb s oriskovym maslem, syr, housky se sunkou a ovoce. Vcera vecere u syna, losos, citronove orzo , a zeleny salat.
Dnes jsem delala znovu salat s orzem a kureci souvlaki.
Same dobroty zde vidim.Julli Ty jsi to krasne pripravila a oslavila s Tvymi vnuky.
Marcelko at to zitra dobre zvladnes v praci.
24. 8. 2025 18:46
24. 8. 2025 18:20
Ty máš takové ty kostky, jak se v nich prodávala dřeň, ty jsem snad naposledy viděla v dětství.😊
24. 8. 2025 18:15
Krásně jste všechny vařily i pekly,samé dobroty😋U nás byl vepřový guláš s fazolemi.Dělala jsem to v papiňáku,tak to bylo brzo hotové.Večer jsem ze zbytku melounu udělala smetanovou zmrzlinu,snad bude dobrá🙂Mějte hezký večer
24. 8. 2025 17:26
Hezky jsi jim na oslavu navařila 😀
24. 8. 2025 16:16
24. 8. 2025 15:50
24. 8. 2025 14:24
24. 8. 2025 12:00
Přeji všem krásné odpoledne, my jsme dnes k obědu měli rybí filety pečené s rajčátky a česnekem, k tomu křupavou bagetku.
24. 8. 2025 11:49
Každý má nějakou vrozenou imunitu a nic moc se s tím nenadělá, někdo chytne všechno, někdo nic
24. 8. 2025 11:31
A hovězí vývar mám naplánovaný na pátek 😁
24. 8. 2025 11:12
Předchozí 1 … 208 209 210 211 212 … 2913 Další