Smažená háďata

Suroviny

400-450 g kuřecího masa bez kůže
Na směs:
3 vejce
2 lžíce sójové omáčky
1/2 sáčku koření Pečené kuře nebo Zlaté kuře
3 lžíce Solamylu
4-5 lžic polohrubé mouky
na smažení olej nebo sádlo

Postup přípravy receptu

 1. Maso nakrájíme na tenké nudličky a zamícháme se směsí (tu uděláme pouhým promícháním daných surovin) a můžeme ihned smažit, není třeba nechávat odležet.

 2. Smažíme na rozpáleném tuku jako omeletu, po obrácení ji ihned roztrháme na kousky a dosmažíme. Podáváme s chlebem a tatarkou.

Poznámka od kuchařky

Maso není třeba nechat odležet, ale i naopak - pokud čekáme hosty, máme jinou práci apod., je možné si vše promíchat a nechat v lednici až do okamžiku potřeby, pak jen promíchnout a usmažit.

Komentáře k receptu Smažená háďata

 • Bibinka Bibinka

  Cathleen, tak tohle musí být určitě moc dobrý a já to brzy udělám. Ještě že jsou náhodné recepty:-! Dávám ti 4.bod:yes:

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  To je dobrý nápad...:yes::-)

  Odpovědět

 • michsamant michsamant

 • Lusinda79 Lusinda79

  Já to šoupnu, rarášci to nejsou, ale tyhle recepty jsou dost podobný vpodstatě všechny.Jani syn i zeťák mají restaurace?Nechceš mě adoptovat?Nezlobím, nepiju, nekouřím a už chodím na nočník:-D natvrdlost není v Tobě, ale v tom čuníkovi, ktrýho máš v mrazáku.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Takže Luci to sem šoupni, nejsou to náhodou rarášky? Něco mi říká to pivo. Já osobně mám s kýtou taky blbé zkušenosti, ale mám jí plno po té zabíječce, tak co s tím, že? A fakt nechápu, když to dělají v restauraci (syn i zeť mají svou), že to tvrdé nemají. Z toho vyplývá, že ta natvrdlost je asi ve mně :-//

  Odpovědět

 • Lusinda79 Lusinda79

  Podle mě by Jani kýta i po odležení byla tvrdá.Mám podobný recept, kde se jen navíc přidává pivo a trocha prdopeče a tam změkne i kýta.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, to vypadá fakt rychlé, myslíte, že by se dala použít i vepřová kýta:-?:-?

  Odpovědět

Tématické fráze: sačky na pečení masa sáčky na pečení kuře pečené v sáčku sáčky na pečení recepty maso pečené v sáčku pečené kuře v sáčku pečení v sáčku recept pečení v sáčku pečení masa v sáčku pečené maso v sáčku pečení v sáčku recepty sacky na peceni kurete sacek na peceni sacek na peceni masa pečení masa v sáčcích peceni kurat sacek na pečeni kuřete pečené kuře na sádle sáčky na pečení kuřat recepty na maso pečené v sáčku