Smažená křidýlka

Suroviny

Kuřecí křídla
vajíčko
strouhanka
hladká mouka
sůl

Postup přípravy receptu

 1. Křidýlka si osolíme a obalíme v trojobalu.

 2. Smažíme je v troubě, mají lepší chuť.

 3. Jsou vynikající s bramborovou kaší.

Komentáře k receptu Smažená křidýlka

 • phamka :-D:-D:-D:-D

  Odpovědět

 • phamka phamka

  óóó KFC :-D:yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Vašku, moc dobrej nápad, to určitě prubnu a je dobrý si dát ty lupínky do mikrotenového sáčku, tam je rozmačkat a pak tam házet jedno křidýlko za druhým, vždycky zatřepat a je obaleno! Já tak dělala kuřecí paličky ve slaných brambůrkách a bylo to skvělé:-p;-)

  Odpovědět

 • Vaclav Fronek Vaclav Fronek

  Děláme taky a je to moc oblíbené. V poslední době se u nás stále více uplatňujjí smažená křidélka v kukuřičných lupíncích. Má to určité + ale i - . Plus je v tom, že je to krásně propečené a křoupavé a žravé a ještě je polévka protože se křidélka, než se obalí musejí ovařit,/nesmaží se dlouho/ aby se pak obal nezpálil. Mínus - je to zdlouhavější. A dělá se to takto. Nejdříve nadrtíme kukuřičné lupínky a pak už obalíme normálně oschlá ovařená křidýlka, ale místo ve strouhance, tak v nadrcených lupíncích../Tím ¨že jsou ovařená, jsou vždy usmažená až ke kosti a nikdy tam nejsou krvavá/!

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka(moderátorka)

  U nás mamka v čase môjho detstva "zasekla - zacvakla" (neviem to popísať lepšie) pred smažením do krídelka jednu kuraciu pečienku (játra) a tak pomaly smažila...ako decká sme to milovali.

  Odpovědět

 • Pejli Pejli

  je sice jednoduchý, ale v jednoduchosti je síla ;-)a né každý ví, že by je mohl obalit a dát si takovou delikatesu :-D

  Odpovědět

 • Jikotka Jikotka

  A Janka nedá pokoj a nedá,já snad půjdu raději spát nebo fakt navštívím lednici;-(;-(.Já dělám křidýlka fritovaná,zrovna včera k večeři jsme si dali do nosu.Až je budu zase dělat dám recept abych měla i fotku:-*:-*

  Odpovědět

 • No, nevím, snad ne, ale je fakt, že tohle je klasika a fakt moc dobrá!!!:-)

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Páni a takhle jednoduchý receptík tu nebyl:-O. Jani - šikulka :-p :yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: smažená kuřecí křidélka smažena křidélka smažene kuřecí křidélka smažená kuřecí křídla kfc smažena kuřeci křidla smažená kuřecí křidýlka smažené křidélka smazena kridla kurecí křídla smažená smažené kuřecí křidýlka kuřecí křidélka smažená kuřecí křidla v trojobalu fritovana kureci kridla kuřecí křidýlka smažená smažené kuřecí křídla fritovaná kuřecí křidélka smažená kuřecí křídla recepty smažená kuřecí křídla recept křidýlka kfc recept křidýlka kfc