Zdravé jáhlové kuličky

Suroviny

jáhly
jablečný mošt
datle
rozinky
mandle
slunečnicové semínka
kokos
skořice
Na obalení:
kakao

Postup přípravy receptu

 1. Jáhly uvařte ve vodě a jablečném moštu. Datle a rozinky mírně povařte. Mandle a slunečnicové semínka protlačte. Přidejte kokos a skořici.

 2. Vše smíchejte a dělejte kulička a ty pak obalte v kakau.

Komentáře k receptu Zdravé jáhlové kuličky

 • eva eva(neregistrovaná)

  Ahoj
  tak tyto kuličky jsem dnes vyráběla. Navíc jsem přidala mletý mák, čerstvou strouhanou citrónovou kůru (biocitron) a přidala i šťávu z půlky citrónu. Kombinace s citrónem je opravdu výborná. Skvělá alternativa pro děti místo sladkostí. Má dvouletá dcera je má moc ráda.Dají se přidat i namočené sušené meruňky či jiné sušené ovoce.

  Odpovědět

 • helusa27 helusa27

  Ale co mnozstvi? Vy vubec nemyslite na zacatecniky :-);-(

  Odpovědět

 • IvanaLK IvanaLK

 • mariana. mariana.

  Přesně tyhle kuličky jsem dnes měla v plánu, akorát z celozrnného kuskusu. Nakonec jsem si upekla vanilkové ovesné sušenky.Ale za tvůj receptík posílám bodík.:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: zdravé recepty jáhly jáhly a zdraví jáhlové sušenky jáhlové kuličky jáhlové cukroví jáhlové koule jáhlové sušenky recept jáhly recepty jáhlové palačinky jáhlové kuličky s datlemi zdravé cukroví z datlí zdravé recepty jsou datle zdrave? zdravé cukroví z jáhel zdravé cukroví kuličky datle a zdraví jahlovy koule jáhlová koule zdravé recepty z datlí zdravé vánoční kuličky recept