Bylinkový koláč na způsob řeckého
Recept ještě nebyl hodnocenVoňavý bylinkový koláč inspirovaný řeckou kuchyní kombinuje křupavé listové těsto a šťavnatou náplň z jarních bylinek a sýru feta. Náplň připravíme, zabalíme do těsta a…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 351 kJ / 84 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 1,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 1,00 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 20,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 1 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 10,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Voňavý bylinkový koláč inspirovaný řeckou kuchyní kombinuje křupavé listové těsto a šťavnatou náplň z jarních bylinek a sýru feta. Náplň připravíme, zabalíme do těsta a…
Pořádná dávka jara na talíři v podobě dozlatova upečeného kuřete s játrovou nádivkou a divokými bylinkami. Neotřelou chuť fialek a sedmikrásek doplňuje zdravý špenát z…