Rychlá pomazánka z drcené tresky a la losos
Recept ještě nebyl hodnocenTuto jednoduchou pomazánku připravíme z pomazánkového másla a tresky v oleji. Obojí stačí jen smíchat a poté natřít na plátky celozrnného pečiva. Pečivo dále nazdobíme…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 946 kJ / 226 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 7,50 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 7,50 g |
| Tuky | 2,00 g |
| – nasycené | 0,50 g |
| – nenasycené | 1,50 g |
| –– mononenasycené | 0,50 g |
| –– polynenasycené | 1,00 g |
| ––– omega 3 | 0,05 g |
| Vláknina | 9,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 600 mg |
| Sůl | 1,50 g |
| Sacharidy | 40,00 g |
| – cukry | 2,50 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Tuto jednoduchou pomazánku připravíme z pomazánkového másla a tresky v oleji. Obojí stačí jen smíchat a poté natřít na plátky celozrnného pečiva. Pečivo dále nazdobíme…
Vajíčková pomazánka se sýrem a šunkou je rychlá a sytá klasika, kterou připravíme během pár minut. Uvařená vejce smícháme s hermelínem, strouhaným sýrem a šunkou a…
Krásně lehká a svěží Lučina je základem mnoha pomazánek. Skvělá chutná i jen tak namazaná na čerstvém pečivu, ozdobená pažitkou či bylinkami. Její příprava není nijak…
1)Rucolu, cherry rajčátka a mozarellu nakrájíme na menší kousky a promícháme. 2)Podle chuti přidáme čerstvou bazalku, pepř a lehce osolíme. 3)Přidáme olivový olej a…
Zaděláme těsto podle návodu na krabičce, necháme ho 10 minut odpočinout. Cibuli, česnek, žampion a uzený bůček v robotu usekáme na jemnou hmotu do které vmícháme…
Jednoduché a pestré jídlo vhodné vhodné nejen pro diabetiky nebo low carb stravování připravíte během chvilky. Žampiony mají díky celozrnné strouhance lehce oříškovou…
Připravíme trojobal, do vajíček zašleháme koření a přisolíme. Oloupané žampiony, zbavené třeňů, obalíme v mouce, vejcích a strouhance. Smažíme na oleji dozlatova…
Lehká a jemná polévka pro každé roční období. Zaujme svou chutí, krémovou konzistencí a jednoduchou přípravou. Díky neutrální chuti cukety se skvěle kombinuje s…
Snažíte si udržet štíhlou linii, nebo jen holdujete zdravému životnímu stylu. Připravte si tuto opravdu rychlou pomazánku ze tří surovin. Je plná bílkovin a v kombinaci…
1. Nakrájíme cherry rajčátka na půlky. 2. Do bílého jogurtu přidáme kapku octu a olivového oleje, špetku soli, pepř, lehce pokapeme citronovou šťávou a najemno…
V míse smícháme tuňáka se sýrem cottage a nastrouhanou okurkou. Přidáme limetkovou šťávu, sůl a pepř.Promícháme, necháme vychladit v lednici a podáváme s celozrnným…
Připravíme pokrájený pórek, pokrájenou chilli papričku, vejce, spařená oloupaná a nakrájená rajčata. Vše smícháme s mletým masem. Přidáme sůl, pepř, worcester, utřený…
Každá nádivka je něčím specifická, tato je zcela bez masa a plná zelené svěžesti. Hrášek dodá nádivce sladkost a krásnou texturu, medvědí česnek pikantnost a špenát…
Předehřejeme troubu na 180 °C a do formy na muffiny vložíme košíčky z pečicího papíru.Cuketu nakrájíme na plátky, ostatní zeleninu na drobné kousky a na oleji osmahneme…
Strouhanku, cukr a ořechy za stálého míchání upražíme na pánvi do světlehněda a necháme vychladnout. Pak přidáme jogurt, pomerančovou kůru a promícháme. Nakonec do směsi…
Nektarinkový pohár je úžasně snadný, lehký a svěží dezert, kde křupavou složku tvoří lískooříšková granola a povrch zdobí čerstvé nektarinky. Ideální dezert do horkých…
4 hrníčky vytřeme tukem. Na dno vložíme kolečko z pečícího papíru, na boky pruh a přitiskneme, aby se pečící papír přilepil k hrníčku a vytřeme olejem.Bulku nakrájíme…