uvařila 23. 3. 2014 07:24
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 23. 3. 2014 07:24
uvařila 22. 3. 2014 22:06
uvařila 22. 3. 2014 19:24
soja
uvařila 22. 3. 2014 17:44
s jablíčkama
uvařila 22. 3. 2014 17:22
uvařila 22. 3. 2014 17:20
uvařila 22. 3. 2014 17:19
uvařila 22. 3. 2014 13:45
uvařila 22. 3. 2014 13:45
uvařila 22. 3. 2014 13:45
uvařil 22. 3. 2014 13:30
uvařila 22. 3. 2014 13:20
uvařila 22. 3. 2014 13:06
uvařila 22. 3. 2014 13:02
uvařila 22. 3. 2014 11:13
uvařila 22. 3. 2014 11:10
uvařila 21. 3. 2014 21:59
uvařila 21. 3. 2014 19:22
uvařila 21. 3. 2014 19:22
Mě vyšlo 14ks knedlíčků o velikosti pinpongového míče
uvařila 21. 3. 2014 19:21
Zbylou náplň zahustíme krupičkou,vytvoříme knedlíčky a zavaříme do vývaru
uvařila 21. 3. 2014 19:21
V průběhu pečení,otočíme a za občaného přelití výpekem dopečeme.Vytáhneme nitě a naporcujeme
uvařila 21. 3. 2014 19:21
Bůček sešijeme,necháme ze všech stran zatáhnout na orestované cibuli s česnekem a podlité marinádou dáme do trouby upéct
uvařila 21. 3. 2014 19:20
Připravíme si náplň,bůček otřeme z marinády a naplníme
uvařila 21. 3. 2014 19:20
Do bůčku utvoříme kapsu a bůček ponoříme alespoň na 12hodin do chladné marinády