uvařila 22. 1. 2011 09:41
........ není to moc vidět, ale alespoň něco :-) .......
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 22. 1. 2011 09:41
........ není to moc vidět, ale alespoň něco :-) .......
vejce, cukr krupice, mouka polohrubá, olej, voda, cukr vanilkový, kypřící prášek do pečiva, kakao, jogurt jahodový, ztužovač želatinový, jahody, pomazánkové máslo, smetana ke šlehání, ztužovač šlehačky, cukr moučkový, cukr vanilkový, mouka hrubá, tuk, marmeláda, piškoty dětské, kakao