Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia se v poslední době profiluje jako zábavní zařízení v širším kontextu než jen jako aquacentrum. Po hudebním festivalu v plavkách to dokládá i nejbližší akce k 13. srpnu – Souboj šéfkuchařů Ihnačák vs. Šubrt – zaměřená na gastronomii. Od 19:00 do 23:30 budou oba profesionálové pod dohledem 100 hostů soutěžit s menu o 5 chodech o titul kuchařského vítěze. O něm rozhodnou samotní hosté, kteří každé menu ochutnají. Kapacita akce je však omezená, zbývá posledních 60 míst.

Souboj šéfkuchařů je v tomto podání unikátní akcí. Pomyslný zápas se bude odehrávat na venkovní terase kavárny Coffeeland s výhledem na Pálavu a Mušovská jezera a celou akci bude moderovat známý Petr Zakopal. „Akce je určena pro všechny, kdo mají rádi zážitkovou gastronomii a dobré jídlo. Představí se známí šéfkuchaři z Česka i Slovenska, což dodává celému klání mezinárodní punc. Porotci budou hosté, kteří budou postupně obě menu testovat. U každého chodu dostanou hosté dvě části a vyberou, která jim chutnala více,“ přibližuje Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia. Celá akce bude pojata jako show za hudebního doprovodu v podobě houslí či klavíru a hostům bude ke každému chodu servírováno vybrané víno.

V Aqualandu Moravia se odehraje noční show Souboj šéfkuchařů Ihnačák vs. Šubrt

Výhodou je také možnost osobního setkání s profesionály. „Hosté budou mít po klání možnost potkat se tváří v tvář s těmito kuchařskými mistry a osobně si s nimi v závěru večera podiskutovat v neformální atmosféře. Těšíme se, že nám šéfkuchaři prozradí některá ze svých tajemství,“ láká Pavlacký. Večerní gala akce je však kapacitně omezená na 100 hostů. Zájemci by si tak měli co nejdříve zakoupit vstupenky na e-shopu koupejse.cz. Aktuálně je v nabídce posledních 60 míst.

Zkrátka však nepřijdou ani hosté, kterým se na večerní show nepodaří dostat. V odpoledním programu akvaparku totiž oba šéfkuchaři návštěvníkům předvedou, jak správně připravit steaky na grilu. Tyto pochoutky pak budou zájemci moci i ochutnat.

Fotografie interiéru Aqualandu Moravia si můžete stáhnout zde.

Aktualizovanou mapu areálu Aqualandu Moravia si můžete stáhnout zde.

O Aqualandu Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernějším zábavním centrem v České republice. Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou návštěvníci vyzkoušet vůbec poprvé v České republice. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand nabízí celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland.

Kontakt pro média:

Dalibor Antonín
Brand manager Aqualand Moravia
Pasohlávky 110, 691 22

Komentáře

Severinka Severinka

21. 8. 2015 09:50

Tak to už vlastně bylo;-);-);-)kdo zvítězil:-?:-?:-?

Přidat komentář

Přidat komentář


Naše edice

Zvýhodněné balíčky

Koupit

Marie