Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 2 hodinami
„Flavor Oils Supplier in USA- Bulk Supplier Online“ animeshbointel, před 2 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Jajajajaapaja: br. knedlíky jsem nikdy nemrazila a přitom…“ tara23, před 2 hodinami
„tara23: zelí klidně i hotové, to se mi osvědčilo, ale co…“ Jajajajaapaja, před 2 hodinami
„Simona Skolakova: vánoční cukroví taky mrazím, ale už se…“ Jajajajaapaja, před 2 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
29. 9. 2010 12:10
nezamestnany.pps
29. 9. 2010 12:08
houby.pps
29. 9. 2010 11:39
11_rad_do_zivota.pps
29. 9. 2010 11:31
Rebi, taky mne nic tak nerozesměje, jako neštěstí ostatních!! V dom dobrém slova smyslu!!
sauna.wm
29. 9. 2010 09:54
foto_prusery_a_rarity.pps
29. 9. 2010 09:30
29. 9. 2010 09:26
uchazecka_o_praci_0__h.doc
29. 9. 2010 07:36
Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke
# spánku.
# Po nějaké době muž ženu vzbudí, probudí manželku a říká:
# "Podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?"
# Žena: "Vidím miliony hvězd."
# Muž: "A co na to říkáš?"
# Žena chvíli přemýšlí a pak řekne:
# "Viděno z hlediska astronomie, jsou to miliony galaxií a
# biliony možných planet.
# Astrologie mi říká, že Saturn leží v konjunkci se Lvem.
# Co se času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut.
# Teologicky, že náš Pán je všemohoucí a my všichni jsme jen
# nicotně malí.
# Meteorologicky mi to říká, že budeme mít zítra krásný den.
# No a co to říká tobě?" zeptá se ona.
# Muž: "Prakticky viděno, někdo nám ukradl stan."
#
28. 9. 2010 13:37
28. 9. 2010 13:25
Jinak Isi, mě to nešlo ani když jsem si to dala na plochu, prostě proto, že v Microsoftu to nebylo povolené. Chytrá jsem až teď
28. 9. 2010 13:18
28. 9. 2010 13:14
28. 9. 2010 13:12
28. 9. 2010 13:05
28. 9. 2010 12:59
Předchozí 1 … 225 226 227 228 229 … 274 Další