Inspirace na Vánoce

Hodnocení receptu je 4.8.

4.8 13×
Ohodnoťte recept

Připraveno s radostí.

Suroviny

Ty, které patří do bramborového salátu. Dle rodinných zvyklostí.

Postup přípravy receptu

 1. Připraveno s radostí.

Poznámka od kuchařky

Tak jsme měli prostřeno loni.

Komentáře k receptu Inspirace na Vánoce

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

  Byť náhodný,ale moc krásný návod na výzdobu;-)
  A šup tam s +10 bodíkem:yes::yes:

  Odpovědět

 • drahulin drahulin

  Vypadá to moc hezky.:-p:-))

  Odpovědět

 • yanull yanull(autor receptu)

  Helli, děkuji, zabydlená už jsem byla, jen když jsem psala ten vzkaz, zapomněla jsem se přihlásit. Moc se mi tu líbí,jen jsem ještě nestačila vše prozkoumat, jak to tu chodí. :-K

  Odpovědět

 • Hella Hella

  Yanull, je to opravdu moc a moc hezké. Ale nepatří to do fotoalba, tam se to ztratí. Na takovéhle věci tu je kategorie Zdobení, tam lidi hledají inspiraci. Nahoře u názvu tvého receptu je nápis UPRAVIT tak na něj klikni a recept se ti znovu otevře, jako když jsi ho sem zadávala. Tak tam změň kategorii na Zdobení. Neber to jako výtku, nemohla jsi to vědět. Napsala bych ti to do tvých osobních vzkazů, ale nejsi registrovaná, tak to nejde. A nechceš se u nás zabydlit, když už sem zadáváš tak hezké recepty? Určitě by se ti tady líbilo. Těšíme se na tebe!

  Odpovědět

 • yanull yanull(neregistrovaný)

  Děkuji za pochvaly a omlouvám se, že jsem to vložila dlě některých tam, kam to nepatří. Jsem tu teprve od včera, nestačila jsem se ani rozkoukat, jak to tu chodí, jen jsem chtěla také něčím přispět. Navíc jsem to vložila do kategorie zdobení. Ve fotoalbu jsem viděla západy slunce, tak mě to zmátlo. Tak mi to promiňe, já se vynasnažím dělat to tak, jak to tu máte zavedené.

  Odpovědět

 • Drobek Drobek

  :-K Díky za inspiraci, určitě to bude na stole. A i když to sem možná, podle názoru jiných nepatří, ve fotoalbech bych to nenašel, nechodím tam.
  Takže díky moc.:yes::yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Je to teda krásný, ale není to recept:-!je to taková vychytávka, zdobení, trik-a na to tu máme samostatnou kolonku;-)Bylo by tudíž dobré přendat to tam a nejsem myslím sama co si to myslí;-)

  Odpovědět

 • Jirina Jirina(neregistrovaná)

  Perfektní inspirace;-):yes: Určitě něco použiji na vánoční stůl, ale zase jak u Vánočního pečení 2008. Od toho jsou fotoalba. Lépe se v tom pak orientuje. Ale nic ve zlém. Myšleno dobře:-*:-)

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Mos hezká inspirace!:yes:

  Odpovědět

 • Boubelinda Boubelinda

  Opravdu moc hezké. Dík za inspiraci.Letos to vyzkouším. Změna je život.;-)

  Odpovědět

 • Janulka.76 Janulka.76

  moc hezké fotky,lákavá inspirace,líbí se mi hlavně ten kapřík:-)):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: vánoční stůl inspirace inspirace na vánoční tvoření haloween výzdoba vánoční pečení inspirace vánoční výzdoba inspirace zdobení stolů recepty vanoce vanocni ispirace inspirace na vánoční stůl vánoční dekorace na stůl inspirace top vánoce inspirace na vánoční výzdobu zdobení salátů zdobení vánočního stolu vanoce recepty na vánoce kanapky obrázky vánoční inspirace návody recepty na vanoce vánoční zdobení stolu