Co dnes uvařit?
u nas bude domaci pizza, vecere u syna. Ja pecu spenatove pusinky, ktere vezmu sebou.
Tara23- Verko, ja take krupicovou kasi nejim, nikdy jsem ji nemela rada, ale nase deti a i ted vsichni vnoucata ji miluji.
Rano byl znovu snih, ale ted jiz je temer pryc, ale je zima. uzijte si hezky zbytek sobotniho vecera
Jo a Stáni přiznám se ti, nikdy jsem krupicovou kaši nevařila
Jirka s Ellou jí jí, ale ještě jsem nenašla odvahu jim jí uvařit, ale už mám nastudovaný recept
Ale pochybuji, že někdy uvařím. Vendula jim jí vaří často a to stačí
Včera to bylo fain, jen nás zase trošku vyděsil Mates, zase zkolaboval ve škole. Protože Iva i Zbyněk už byli v práci, manžel s Vendulou pro něj jel. Viděla jsem ho v tomhle stavu poprvé a nebyl to teda hezký pohled.
Asi 2 hodiny spal a bylo mu zase dobře. Prý takhle dopadne po každé sebemenší zátěži a je to z toho jak rychle roste. Snad ho to brzo přejde, ale už to trvá víc jak rok. Tak snad, doktoři nic jiného nezjistili
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 8 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 8 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Moje omáčka z medvědího česneku
magdalenka
Hodnocení receptu je 5,0 (27×)