Indická kuchyně - Chole Palak (cizrna se špenátem) videorecept

Recept ještě nebyl hodnocen.

Ohodnoťte recept

viz video

Postup přípravy receptu

 1. viz video

Ohodnoťte recept

viz video

Sdílejte recept s přáteli

Komentáře k receptu Indická kuchyně - Chole Palak (cizrna se špenátem) videorecept

 • arrefeena arrefeena(autorka receptu)

  cizrna se namočí do hodně vody a dá do lednice, máčí se asi den až dva, pak se uvaří trochou sody na vaření nebo s asofeteidou a nejlépe v papináku asi půl hodiny. dá se pořídit zavařená, jako ve videu

  Odpovědět

 • Lucasinka Lucasinka

  bylo by mozne sem suroviny i postup vlozit? takhle mi to pripada na prdlajzku :-// sice je tu odkaz na nejake video, ale na to se opravdu koukat nechci.

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  hanes24: Důležité - délka namáčení, mírný var bez pokrývky, nesolit při vaření.:
  Namoč cizrnu určitě přes noc, minimálně na 10, raději 12 hodin - právě ta doba je důležitá, namáčejí se déle než fazole, v tom asi bude hlavní problém;-);-), do dostatečného množství vody. Odstraň pak takové tmavé kuličky, ty nenabobtnaly a budou tvrdé. Někdo na další vaření použije novou studenou vodu, já vařím v téže, protože je mi líto vylouhovaných minerálů.
  Každopádně vařím pomalu minimálně hodinu a půl, i déle odkryté. Někdo se zbavuje i slupek, také to nedělám, je to škoda, ale někoho to třeba nadýmá.
  A pozor, při vaření nesolit!!!! (to omylem udělal manžel a holt se divil, že furt bylo tvrdé :-D:-D, no stane se)
  Zkus a povede se, uvidíš

  Odpovědět

 • hanes24 hanes24

  Cizrnu asi neumím uvařit, vařím 3 hodiny a pořád je tvrdá, ale bod dém:-)):-))

  Odpovědět

Tématické fráze: palak recept palak cizrna doba vaření cizrnové kuličky plněné špenátem okra baby recelt kuřecí palak cizrna se spenatem recept palák vareni cizrny nadýmá cizrna cizrna v troubě video co je to palak cizrna videorecept chole recept kuřecí palak recept keema palak recept indické recepty cizrna cizrnové kuličky se špenátem nadýmá špenát zavarena cizrna