Matjesovo vajíčková pomazánka
Recept ještě nebyl hodnocenVyzkoušejte lahodnou matjesovo-vajíčkovou pomazánku, která spojuje jemnost vajec s výraznou chutí matjesů. Tento krémový pokrm je ideální na čerstvý chléb nebo krekry.…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 871 kJ / 447 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 12,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 12,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 44,00 g |
| – nasycené | 5,00 g |
| – nenasycené | 39,00 g |
| –– mononenasycené | 27,00 g |
| –– polynenasycené | 12,00 g |
| ––– omega 3 | 0,20 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodík | 840 mg |
| Sůl | 2,00 g |
| Sacharidy | 0,80 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Vyzkoušejte lahodnou matjesovo-vajíčkovou pomazánku, která spojuje jemnost vajec s výraznou chutí matjesů. Tento krémový pokrm je ideální na čerstvý chléb nebo krekry.…
Matesy pokrájíme na malé kousky, necháme jsme je okapat od oleje, všechny další uvedené suroviny pokrájíme, přidáme tvaroh, trochu lučiny s paprikou, pokrájenou…
Matjesy pokrájíme na malé kousky. Cibulky očistíme a drobně pokrájíme i se zelenou natí.Obojí smícháme v misce i s olejem z matjesů, opepříme, trochu osolíme a dáme do…
Zeleninu uvařime. Necháme úplně vystydnout. Oloupeme. Červenou řepu, mrkev a brambory nastrouháme na velkém struhadle. Každé zvlášť. Cibuli a rybu nakrájíme nadrobno,…
Matjesy nakrájíme na nudličky a ty poté nakrájíme na kostičky. Olej z matjesů ponecháme stranou! Nakrájené matjesy vložíme do větší misky a přidáme tvaroh s nakrájenou…
Tatarák z hovězího masa zná pravděpodobně každý, a buď se mu vyhýbá, nebo na něj nedá dopustit. Pokud ale patříte spíš mezi milovníky ryb, určitě vyzkoušejte tuto verzi…
Jednohubky s matjesovým salátem jsou jednoduché, přitom pikantní a lehké – ideální na oslavy. Jemně slané matjesy drobně pokrájené do jemného salátu stačí navrstvit na…
Tatarák jistě patří k oblíbeným chuťovkám k televizi i na večírek. Jeho obdobu můžeme připravit i z matjesových filetů. Ty drobně pokrájíme, smícháme se zeleninou,…
Chlebíčky jsou nedílnou součástí snad každé oslavy. Ale takové obložené plátky celozrnné bagety můžeme podávat i jako svačinu nebo večeři. Stačí je doplnit chutnou…