Levný salát s rybou

Meery Kuchař: Meery

Doba přípravy: 1 hod. vaření a 30 min.příprava 4 porce Saláty 11 názorů

Suroviny

0,5 kg červené řepy
0,5 kg mrkve
0,5 kg brambor
2 středně velké cibule
0,25 kg Matjesy v oleji
trocha oleje
sůl
majonéza
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Zeleninu uvařime. Necháme úplně vystydnout. Oloupeme. Červenou řepu, mrkev a brambory nastrouháme na velkém struhadle. Každé zvlášť.

  2. Cibuli a rybu nakrájíme nadrobno, nejlépe na kostičky.

  3. Do hlubší misky vrstvime rybu, potom cibuli a trošku osolime, potom nastrouhané brambory, taky osolíme a pokapeme olejem, potom mrkev, zase osolime a pokapeme olejem a na horu dáme červenou řepu, znovu osolíme a namažeme majonézou.

Poznámka

Většinou zeleninu dávám "na oko". A dle chuti. Červené řepy dávám víc než brambor :-) Olej je možné použít z ryby. Já to tak dělávám. Majonézu je možné namíchat s jogurtem, bude salátek míň tučný.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 3 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Levný salát s rybou

Tématické fráze: seljodka salát z červené řepy s rybou salát z červené řepy s matjesy ryba v kožichu ryby salát matesy v kožichu recept vánoční losos levný postup ryba pod kožichem červená řepa s rybou ryby v kožichu rybý salaty salát z červené řepy k rybe salát s matesy a brambory saláty k rybě recept matjesy ala losos recept s rybou kuskusový salát s rybou maso v kožichu recept salát z brambor matjesů a červené řepy vařené brambory, mrkev, červená řepa a matjesy