Uzená panenka v sýrovém obalu a troše toho zázvoru
Recept ještě nebyl hodnocenZ vajec, nastrouhaného sýra, polohrubé mouky, piva, zázvoru a utřeného česneku vyšleháme hladké těstíčko, které podle chuti dosolíme a opepříme. Uzenou panenku…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 525 kJ / 125 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 22,80 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 22,80 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 3,80 g |
| – nasycené | 0,91 g |
| – nenasycené | 1,93 g |
| –– mononenasycené | 1,68 g |
| –– polynenasycené | 0,25 g |
| ––– omega 3 | 0,02 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 48 mg |
| Sodík | 860 mg |
| Sůl | 2,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Z vajec, nastrouhaného sýra, polohrubé mouky, piva, zázvoru a utřeného česneku vyšleháme hladké těstíčko, které podle chuti dosolíme a opepříme. Uzenou panenku…
V misce rozmícháme vejce, které lehce osolíme. Do menší rozehřáté pánve dáme trošku oleje a rozložíme na ni silnější plátky krájených vařených brambor, které osolíme a…
Nemáte moc času, ale chcete rodinu okouzlit svátečním obědem? Tento recept je rychlá varianta české klasiky. Cuketové zelí je lehčí než to tradiční, placky uděláte během…
Grilovací sezóna je tu a s ní i tento recept na grilovanou uzenou panenku s cibulovo-třešňovým chutney. Věřte, že až tuhle lahůdku ochutnáte, budete se k ní s oblibou…
Netradiční svačina připravená z housek promazaných voňavou pomazánkou. Z uzené panenky, brambor, kopru, kyselých okurek a dalších surovin vykouzlíte skutečnou pochoutku.…