Medové plátky
Recept ještě nebyl hodnocenMáte rádi medové řezy, ale netroufáte si na pečení medových plátů? Tento recept počítá s jistou úlevou a zároveň nešidí chuť. Spojení medu a ořechů přímo volá o přípravu…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 656 kJ / 396 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 7,50 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 3,50 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 4,00 g |
| Tuky | 12,60 g |
| – nasycené | 3,80 g |
| – nenasycené | 8,80 g |
| –– mononenasycené | 5,00 g |
| –– polynenasycené | 3,80 g |
| ––– omega 3 | 0,20 g |
| Vláknina | 4,20 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 240 mg |
| Sůl | 0,60 g |
| Sacharidy | 61,00 g |
| – cukry | 36,50 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Máte rádi medové řezy, ale netroufáte si na pečení medových plátů? Tento recept počítá s jistou úlevou a zároveň nešidí chuť. Spojení medu a ořechů přímo volá o přípravu…
2 pláty položíme na plech, trochu mlieka dáme variť spolu s cukrom, vo zvyšnom mlieku rozmiešame Zlaté klasy a žĺtok, vylejeme to do vriaceho mlieka. Uvaríme hustý…
Vlašské ořechy nastrouháme nebo rozmixujeme v sekáčku potravin do požadované zrnitosti.Máslo smícháme (prošleháme) s neuvařeným Salkem.Přidáme trochu ořechů a necháme…
Medové pláty si rozložíme a pokapeme je všechny opatrně kávou, nebo rumovou trestí a necháme tak den až dva dny, v chladnější mistnosti nebo v chladničce. Kdo si ale…
Spojení medu a ořechů k zimě prostě patří a k Vánocům obzvlášť. Upečené a nadrobené medové pláty spojíme s karamelovou náplní do úhledných kuliček a celé je pak obalíme…
Spojení medu a ořechů k zimě prostě patří a k Vánocům obzvlášť. Upečené a nadrobené medové pláty spojíme s karamelovou náplní do úhledných kuliček a celé je pak obalíme…
Chystáte se vyzkoušet nové druhy vánočního cukroví? Máme pro vás jednoduchý a lahodný recept na nepečené kuličky, které chutnají jako oblíbený medovník. Zaručeně se po…
Medové pláty si rozložíme. Můžeme je prokapat šťávou, kávou nebo rumem, ale kdo si chce nechat moučník s krémem delší dobu v chladu, pak není třeba medové pláty…
Zhruba 250 ml džusu odebereme, metličkou v něm rozmícháme želatinu a necháme nabobtnat. Pak buď ve vodní lázni, nebo pozvolna přímo na plotýnce za stálého míchání…
Piškoty namažeme vybranou surovinou, vrstvou asi 2 mm a slepíme k sobě. Připravíme sirup, pokud je hustý, můžeme ho lehce zředit vodou.Do další misky připravíme…
Medové pláty pokapeme rumem nebo trestí. Ke změklému máslu zašleháme pokrájený banán, Salko, nadrcené mandle a přidáme mascarpone. Vše vyšleháme do hladkého krému.…
Nepečené kuličky z medových plátů chutí připomínají oblíbený medovník. Spojením vlašských ořechů a karamelového Salka vznikne vláčné cukroví s výraznou chutí, které je…
Nepečené kuličky z medových plátů chutí připomínají oblíbený medovník. Spojením vlašských ořechů a karamelového Salka vznikne vláčné cukroví s výraznou chutí, které je…
myslím že na klasiku není třeba,vkládám pro inspiraci
Jahody očistíme , propláchneme a nakrájíme na kostky. Přendáme do misky přidáme cukr krystal a promícháme. Necháme pár minut odležet. Mezi tím si připravíme mascarpone…
Mezi oblíbené druhy nepečeného cukroví patří medové kuličky, do kterých můžete použít nepovedené nebo polámané kousky perníčků. Lahodné kuličky příjemně vonící po medu…