Pudink čokoládový Olé - suroviny a ingredience
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 449 kJ / 346 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,40 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,40 g |
| Tuky | 0,30 g |
| – nasycené | 0,20 g |
| – nenasycené | 0,10 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,10 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 1,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 5 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 85,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Recepty s touto surovinou
Dort Mimoň (Minion cake)
Recept ještě nebyl hodnocenŽloutky ušleháme s cukrem do husté pěny, přidáme vodu a šleháme, hmota musí zbělat. Z bílků ušleháme tuhý sníh. Směs ze žloutků smícháme se sněhem a s moukou. Opatrně…
Ořechové košíčky s čokoládovým krémem z mascarpone
Recept ještě nebyl hodnocenLinecké košíčky ořechové chuti jsou plněné dokonalým čokoládovým krémem. Košíčky pod náplní rychle zvláční a v ústech se jen rozplývají. Doporučujeme je plnit jen pár…
Košíčky s čokoládovým krémem z mascarpone (nebo s pařížskou šlehačkou)
Recept ještě nebyl hodnocenDrobné košíčky z křehkého lineckého těsta pečené ve formičkách můžeme připravit dostatečně dopředu. Podle chuti je pak můžeme plnit krémem oblíbené příchutě. V tomto…
Přečtěte si Zobrazit více