Uzená rolka plněná kuřecím masem na celeru v PH
Recept ještě nebyl hodnocenUzené maso omyjeme, uděláme do něho zářezy podle porcí- maso nařízneme do 2/3 a nedořízneme úplně-viz fota! Do zářezů vložíme plátek debrecínské slaniny a plátek nebo…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 491 kJ / 117 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 19,90 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 19,90 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 4,20 g |
| – nasycené | 1,03 g |
| – nenasycené | 2,10 g |
| –– mononenasycené | 1,83 g |
| –– polynenasycené | 0,27 g |
| ––– omega 3 | 0,02 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodík | 860 mg |
| Sůl | 2,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Uzené maso omyjeme, uděláme do něho zářezy podle porcí- maso nařízneme do 2/3 a nedořízneme úplně-viz fota! Do zářezů vložíme plátek debrecínské slaniny a plátek nebo…
Na oleji nebo sádle osmažíme dozlatova na kostičky pokrájené cibule, ke kterým přidáme osmažit na menší kostičky nebo nudličky pokrájené uzené maso.Do masové směsi…
Plátky uzeného masa naplníme sýrem, přehneme a důkladně obalíme v trojobalu, aby sýr při smažení zůstal uvnitř. Po osmažení vznikne křupavý řízek s rozteklým sýrem…
Kuřecí srdíčka důkladně omyjeme, nakrájíme na drobné kousky. Při krájení odstraníme přebytečný tuk, znovu propláchneme a vložíme do hrnce.Cibuli a uzenou rolku nakrájíme…
Krkovičku nařežeme, ale nedořízneme, asi na jeden a půl centimetru, mezery vymažeme sardelovou pastou, vložíme kousky cibule a plátek rolky nebo slaniny. Maso okořeníme…
Uzenou rolku nakrájíme na plátky, trochu přisolíme, obalíme v trojobalu a zvolna smažíme. Jako přílohu jsem dala šťouchané brambory.
Do pomalého hrnce dáme nadrobno pokrájenou cibuli, na ní položíme uzené maso vcelku, nejprve do něho zapícháme několik hřebíčků, ostatní dáme volně.Zalijeme pivem,…
Uzený sýr nakrájíme na malé kostičky, dáme do pánve, přidáme mléko a za stálého míchání rozpustíme. Přidáme trochu soli, mletého pepře, hořčici, worcester, nakrájenou…