uvařila 11. 9. 2010 16:26
mňam :-)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 11. 9. 2010 16:26
mňam :-)
brambory, špek, salát hlávkový, mouka hladká, voda, smetana ke šlehání, sůl, kmín celý, kopr, ocet