Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nevařte z obyčejné vody! Dopřejte si dobroty z přefiltrované
Laica

Pochvalujete si, že žijete na vesnici? Méně aut, čistší vzduch, voda chutná jako ze studánky. Anebo jste z města, kde vás sice trápí hustší doprava, sem tam horší smogová situace, ale konkrétně u vody si jste jistí, tím, co pijete. Protože normy jsou tady určitě přísně kontrolovány? Ať už jste z města nebo z vesnice, s vodou to zas tak jednoduché není...

V čem konkrétně je rozdíl? Voda na venkově obsahuje mnohem více herbicidů, pesticidů, dusitanů a tak dále. Voda ve městě je zase výrazně více chlorovaná. Abyste opravdu používali vodu čistou, která vám bude k užitku a ne ke škodě, vybavte se nezbytnými pomocníky.

Tak třeba ti z nás, kteří žijí mimo město, by měli spoléhat na přípravek Bi-Flux Nitrate. Díky němu snížíte obsah dusičnanů ve vodě, což je problém zejména v zemědělských oblastech a také tam, kde se využívají studny.

Pryč s bakteriemi i zakalenou vodou

Pro filtraci vody na vesnici je ideální volbou také filtrační konvice Laica Predator. Ta totiž disponuje dokonce dvěma filtry, a to klasickým Bi-flux® a speciálním Germ-stopTM.

Filtr Laica Bi-flux® umí snížit obsah chemických kontaminantů, pesticidů, herbicidů a těžkých kovů, které mohou ve vodě být obsaženy. Vydrží 30 dní a přefiltruje 150 litrů vody.

Filtr Laica Germ STOPTM potom disponuje speciální technologií, díky níž je filtrováním jednak zablokováno bezmála 99,9 % procent bakterií ve vodě, ale navíc je i eliminován zákal vody.

Ve filtrované vodě je odborníky doporučováno i vařit, nespoléhejte se na ni tedy jen když máte žízeň. Rozdíl uvidíte na první pohled, respektive první zakousnutí. Jídlo bude jemnější, lahodnější a především zdravější. K filtraci vody a přípravě pokrmů ve městě je nejlepší volbou konvice Laica Mikroplastik STOP.

I ta se chlubí dvěma filtry, klasickým Bi-flux® a přídavným Mikroplastik STOPTM. Filtr Laica Bi-flux® ve vodě snižuje množství chemických kontaminantů, pesticidů, herbicidů a těžkých kovů. Konvice MikroPLASTIK-STOP pro změnu z vody odstraňuje nejmenší částice, jako jsou mikroplasty.

Je libo kávu nebo čaj?

A pozor! Jste-li milovníky kávy nebo čaje, dopřejte si tyto nápoje opravdu v top kvalitě. A to díky Bi-flux® filtru Laica Coffee & Tea, pryč bude zakalený povrch kávy nebo čaje a vynikne jemnější chuť těchto nápojů.

Například sportovci, ale i lidé se zvýšenou potřebou magnesia, třeba lidé aktivní či vyššího věku, by měli sáhnout po filtru Bi-Flux Magnesiumactive®. Pokud si v přefiltrované vodě připravíte jídlo, bude bohaté na minerály. Bi-Flux Mineralbalance® je zase vhodný pro filtrování vody maminkám i těm, které se na potomka těší. Volit však lze i filtry Mineralbalance, Nitrate či klasický Bi-flux® filter. Výsledkem je měkčí voda bez zápachu, chlóru a zabarvení.

Témata: Konečně čistá voda

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář


Marie