Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Týden ještě ani pomalu neskončil a už začíná nový. Každodenní shon, starosti s dětmi, zaměstnání a ještě k tomu se starat o domácnost. Po celém denním maratonu si na chvilku vydechnete, kouknete na hodiny a zjistíte, že je skoro na čase jít do postele. Po vyčerpávajícím pětidenním koloběhu konečně přichází víkend a s ním i zasloužený odpočinek a čas strávený s rodinou. V tyto dny ale většinou doháníme aktivity, které během týdne nestihneme, například velký nákup potravin a drogerie. Kdo ale využívá službu Potraviny on-line, nákupy řeší přes internet z pohodlí domova a má čas i na relaxaci a odpočinek.

Týden ještě ani pomalu neskončil a už začíná nový. Každodenní shon, starosti s dětmi, zaměstnání a ještě k tomu se starat o domácnost. Po celém denním maratonu si na chvilku vydechnete, kouknete na hodiny a zjistíte, že je skoro na čase jít do postele. Po vyčerpávajícím pětidenním koloběhu konečně přichází víkend a s ním i zasloužený odpočinek a čas strávený s rodinou. V tyto dny ale většinou doháníme aktivity, které během týdne nestihneme, například velký nákup potravin a drogerie. Kdo ale využívá službu Potraviny on-line, nákupy řeší přes internet z pohodlí domova a má čas i na relaxaci a odpočinek.

Bára je lektorkou angličtiny a francouzštiny, kterou vyučuje ve speciálně zřízené učebně ve svém rodinném domku. O její kurzy je velký zájem, a tak je její diář beznadějně plný. Je matkou předškolních dětí, a je tedy jasné, že má po celý týden o zábavu postaráno. Ráno vypraví děti do školky, rychle poklidí, dá si kávu a již po chvíli přichází první student na soukromou lekci. Do města se kvůli své práci dostane jen zřídka a vždy má tuto cestu spojenou s mnoha povinnostmi, které musí vyřešit.

Nákupy potravin dříve obstarávala jednou týdně o víkendu, pouze pečivo kupovala v malém krámku poblíž mateřské školky. Každé sobotní dopoledne tak pro Báru představovalo horečné přemýšlení o tom, co rodině uvaří, kam všude musí zajít, aby sehnala potřebné ingredience a v neposlední řadě o tom, kolik času s tím stráví. Nejednou se jí také stalo, že zapomněla tu či onu přísadu do náročného pokrmu a do města se musela vracet.

Proto ji velmi zaujala služba, kterou ji doporučila její přítelkyně. Rodinné nákupy přes internet.  Možnost objednání potravin, ale i drogerie on-line a dodání až ke dveřím ji naprosto nadchla. Nakupuje nyní z  domova, častěji než jednou za týden, má mnohem více času na to rozmyslet si, co dobrého své milované rodině o víkendu připraví a především ušetří spoustu času, který věnuje příjemnějším činnostem.

Poznáváte se v Bářině příběhu? Neváhejte i vy vyzkoušet pohodlný způsob nakupování přes internet. Položky můžete ve virtuálním košíku libovolně obměňovat podle nálady a aktuálních potřeb. Po obdržení objednávky vám řidiči Tesco dovezou nákup přímo k vašim dveřím. Ušetřete čas i námahu a nakupujte moderním způsobem.

Službu Potraviny on-line, kterou zajišťuje společnost Tesco, již využívá přes 145 000 registrovaných zákazníků. Přidejte se mezi ně i vy. Více informací naleznete na www.itesco.cz

PR článek

<!-- (c) 2000-2014 Gemius SA version 2.0 Impressions: campaign: Tesco_nakup_celorok, placement: /Top recepty/PR CAMP.START-CAMP.END, creative: PR clanek --> <script language="javascript1.2" type="text/javascript"> //<![CDATA[ _gde_rdphbqghnj = new Image(1,1); _gde_rdphbqghnj.src='http://gdecz.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=.c2V9GbSCaojJLeEc47BOLR5TF4yAhACG.kvgjWXGtf.Z7/fastid=ngblkaonjdqbgzdghvfshlwdasjp/stparam=rdphbqghnj'; if (typeof(_gde_inscreen_dwell) == 'undefined') _gde_inscreen_dwell={}; _gde_inscreen_dwell['_gde_isndwl_oegoenqlxe']='http://gdecz.hit.gemius.pl/_[TIMESTAMP]/redot.gif?id=.c2V9GbSCaojJLeEc47BOLR5TF4yAhACG.kvgjWXGtf.Z7/stparam=oegoenqlxe'; document.write('<i style="display: none !important; visibility: hidden !important" id="_gde_isndwl_oegoenqlxe"><\/i>'); document.write('<scr'+'ipt language="javascript1.2" type="text/javascript" src="http://gdecz.hit.gemius.pl/gdeinscreen.js"><\/scr'+'ipt>'); //]]> </script>

Komentáře

lubinka

20. 6. 2014 23:50

Veronika.Hrozna: Já nakupuju v Praze, nikdo mi žádné peníze neblokuje předem, platba kartou mi vyhovuje, platzím kartou i v jiných obchodech.
Pro mne je tato služba maximálně přínosná.:-):-)

lubinka

20. 6. 2014 23:47

Nakoupila jsem takto již opakovaně, hlavně těžké a rozměrnější věci,minerálku, pivo, víno, mouku, cukr,mléko, toalet.papír,ale i mléčné výrobky,citróny,pomeranče, grepy, kočkolit pro kočky - jsem maximálně spokojená a rozhodně budu takto nakupovat dál:yes::-)
Ostatní firmy-třebas Albert a billa by se měly chytnout za nos, konkurence by byla vhodná

spagetka

13. 6. 2014 18:43

Veronika.Hrozna:a ty potraviny si virtuálně nemůžeš prohlédnout? Jako složení a tak? No to placení by se mi asi taky moc nelíbilo, ale asi je to o zkušenosti a cviku.

Veronika.Hrozna

13. 6. 2014 18:31

Andrea:V Bratislavě to je už dávno a také uvažuju,že to zkusím,ale některé věci se mi nelíbí,nedá se platit hotově při převzetí,a to mě odrazuje. Musí se platit kartou a nějaká Eura si zablokují na karté předem a tak! Takže uvažuju. Nemám ráda když mi někdo jako Tesco kouká do kuchyně a nebo do spíže!:-D

Andrea

22. 5. 2014 21:48

Také často kontrolují, zda již to propuklo také na Břeclavsku. ...A stále, stále nic ;-(

Ivana Ch

21. 5. 2014 12:49

V TESCU na Kladně tato služba je, je to 8km od nás, já jsem ale asi nenormální, chodím nakupovat strašně ráda, všechno si musím prohlédnout, dobu trvanlivosti- tu hlavně, potom co která potravina obsahuje a kde je vyrobena. Mám to tak nastavený celý život. Teď co jsem v důchodu tak to obvzlášť.

Jikotka

20. 5. 2014 17:08

S jakou radostí bych nakupovala,ale musím si ještě nějaký čas počkat,až bude tato služba zavedená také u nás :-S:-D:-D:-D

Přidat komentář

Přidat komentář


Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům