Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tesco spouští naostro svůj Online Club, zákazníkům nabídne slevu na nákupy a další benefity
Zdroj: Tesco

Tesco po zkušebním období naplno spouští Online Club, věrnostní program pro online zákazníky. Nově zaregistrovaným členům zašle 540 Kč ve formě slevových kuponů na nákup. V rámci členství získají zákazníci neomezené vyzvednutí nebo doručení i ve stejný den zdarma, dvojnásobek Clubcard bodů po dobu prvních 3 měsíců od registrace a možnost si rezervovat doručovací slot až 4 týdny předem.

 

„Abychom pomohli zákazníků co nejvíce ušetřit, přinášíme i v rámci služby Tesco Online nákupy Clubcard ceny, Nízké ceny zaručeny i 1000 zlevněných produktů napříč sortimentem. Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a věříme, že zákazníci uvítají nové atraktivní benefity Tesco Online Clubu, mezi které patří doručení zdarma a až 540 Kč zpět,“ říká Patrik Dojčinovič, provozní ředitel Tesco pro ČR.

Zákazníci v rámci Tesco Online Clubu mohou využít zdarma službu doručení nákupu domů, ale také službu Klikni+Vyzvedni, kdy si zákazník objedná zboží online, ale sám si ho vyzvedne na vybrané prodejně. Speciální akce pro nové členy Tesco Online Clubu platí do 17. června, každý zákazník po registraci získá tři kupony, každý v hodnotě 180 Kč, které je možné využít až do konce srpna. Doručení nákupů pro Tesco zajišťuje společnost DoDo, zákazníci mají možnost doručení nákupů bez nákupních tašek.

Tesco Online nákupy nabízí široký sortiment čítající dnes více než 17 000 produktů, a to za stejné ceny, jako v kamenných obchodech. Zákazníci tak i při nákupech online najdou oblíbené Clubcard ceny či nedávno 1000 zlevněných produktů napříč sortimentem.

Mezi nejnovější doručovací oblasti přibyla Břeclav, Mikulov a okolí. Služba Tesco Online nákupy dokáže aktuálně na českém trhu obsloužit na 3 miliony domácností, přičemž ve většině oblastí nabízí doručení nákupů v den objednání. Díky tomu Tesco patří v České republice mezi přední hráče na poli online nákupů.