Nejlepší kuchaři za měsíc prosinec

2. 1. 2017 18:08

Přečteno: 20 321× Ostatní toprecepty.cz

Nejlepší kuchaři za měsíc prosinec Každý měsíc vybíráme ty nejlepší kuchaře a kuchařky na portálu TopRecepty.cz. O umístění rozhoduje několik kritérií, například počet přidaných receptů v daném měsíci, počet přidaných fotografií k receptům, průměrná návštěvnost receptů, jejich sdílení na Facebook apod. Odměňování nejlepších kuchařů teď na nějakou chvíli pozastavíme, ale nebojte, zase něco vymyslíme :)


Rozhodli jsme se, že každý měsíc odměníme 3 nejlepší kuchaře a kuchařky TopReceptů. O umístění rozhoduje několik kritérií, jde především o počet přidaných receptů, fotografií k receptům, počet zobrazení receptů, jejich oblíbenost apod. Vždy prvního dne v měsíci tedy v nejnovějších článcích najdete výsledky za minulý měsíc.

Prostor pro pozici kuchaře měsíce dostane vždy někdo nový. Těm, kteří by vyhráli, ale už byli Kuchařem měsíce posíláme poukaz na 1 000 Kč na Alza.cz, aby si vybrali cokoli jim udělá radost.

Odměnění za měsíc prosinec

1. místo

2. místo

3. místo

sabipupp

LuciePe

mysulka

sabipupp LuciePe mysulka

Každý odměněný získává tyto ceny

Pánvička Čelovka od GIVE.cz v hodnotě 800 Kč Originální krájecí prkénko Toprecepty.cz
jen pro ty nejlepší

Nejlepší fotografie receptů

Zároveň vždy vybereme tři fotografie z minulého měsíce, které se nám nejvíce líbí a jejich autoři od nás dostanou originální krájecí prkénko Topreceptů.

LuciePe Rumini tuzino

 

Všichni kuchaři měsíce

 

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej svým přátelům!

Sdílet na Facebooku Poslat emailem

Článek sdíleli již 2 kuchaři a kuchařky

Přidat komentář

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo