Články

 • Jak se poprat s jarní únavou?

  Jak se poprat s jarní únavou?

  21. 2. 2014 Zdraví Redakce Toprecepty

  Oblíbené období roku – jaro se pomalu blíží a s jeho příchodem mnozí lidé pociťují jarní únavu, projevující se fyzickou a psychickou nepohodou, vyčerpaností a mrzutostí. Dnes Vám poradíme snadné triky, jak s jarní únavou zatočit, abyste si prvních jarních paprsků užili v plné síle.

 • VYHOVTE SVÝM CHUTÍM V KAŽDÉ SEZÓNĚ ROKU

  VYHOVTE SVÝM CHUTÍM V KAŽDÉ SEZÓNĚ ROKU

  17. 2. 2014 Zdraví Redakce Toprecepty

  V přírodě má všechno svůj čas. Suroviny vypěstované a konzumované hned v sezoně obsahují více živin, vitamínů i minerálních látek, a hlavně, jsou mnohem chutnější. V každém ročním období převažují totiž jiné chutě.

 • Malé změny pro praktickou kuchyň!

  Malé změny pro praktickou kuchyň!

  10. 2. 2014 Ostatní Redakce Toprecepty

  V kuchyni není místa nikdy dost. Nejenže zde máte spoustu věcí, které potřebujete uskladnit, ale navíc potřebujete i dostatečně velkou pracovní plochu. Nemluvě o umístění všelijakých spotřebičů, bez kterých se v kuchyni zkrátka neobejdete. Zařízení plně funkční a mimořádně praktické kuchyně se tak zdá poměrně nelehkým úkolem. Klíčem k…

 • Tipy na valentýnské dárky, které vám zpříjemní společné chvíle!

  Tipy na valentýnské dárky, které vám zpříjemní společné chvíle!

  6. 2. 2014 Tipy a triky Redakce Toprecepty

  Svátek svatého Valentýna, den všech zamilovaných, se nezadržitelně blíží. Pokud chcete tuto příležitost náležitě oslavit, a přesto si lámete hlavu, čím obdarovat svou drahou polovičku, přinášíme vám originální tipy na dárky, které nejen potěší, ale i překvapí.

 • Pro dokonalý požitek z vína

  Pro dokonalý požitek z vína

  6. 2. 2014 Tipy a triky Redakce Toprecepty

  Král Sýrů Sametový je ideálním společníkem pro zralá červená vína. Ušlechtilá plíseň, která doprovází proces zrání sýru, mu dodává jemné aroma čerstvých žampiónů. Král Sýrů Sametový dokonale ladí s chutí drobného červeného ovoce a s čerstvou francouzskou bagetou.

 • Dostaňte se do kondice!

  Dostaňte se do kondice!

  29. 1. 2014 Zdraví Redakce Toprecepty

  Začátek nového roku je pro mnohé z nás spojen s nejrůznějšími předsevzetími, která se nejčastěji týkají zlepšení způsobu života. Součástí zdravého životního stylu je bezesporu zdravý a pravidelný pohyb. Pokud chcete spálit kalorie, vyformovat si postavu a dostat se do fyzické i psychické pohody, máme pro Vás skvělý tip na místo, kde…

 • Nejlepší čas začít být FIT

  Nejlepší čas začít být FIT

  28. 1. 2014 Zdraví Redakce Toprecepty

  Začátek roku je vždy nejlepší čas pro změny všeho druhu. Už víte, že jste to, co jíte. Strava totiž ovlivňuje nejen vnější vzhled, ale také psychiku. Vzpomeňte si na nedávné vánoční svátky a oslavy Nového roku. Byl to krásný čas hojnosti, dopřávání si všech dobrot, na které jste měli chuť. To je v pořádku. Jsou to také svátky časově…

 • Vyzkoušejte: Těstoviny z jednoho hrnce!

  Vyzkoušejte: Těstoviny z jednoho hrnce!

  24. 1. 2014 Vaření Redakce Toprecepty

  Těstoviny jsou většinou spásou pro ty, kteří nemají čas nebo chuť vařit, a přesto se chtějí dobře najíst. Dnes pro vás máme výborný tip na těstoviny z jednoho hrnce, které uvaříte raz dva a výborně si na nich pochutnáte. Zapomeňte na ohranou klasiku, kterou představují těstoviny s kečupem, a užijte si nových chutí.

1 28 56 79 80 81 82 83 84 85 110