Cibulové kroužky v pivním těstíčku

Zeleninová jídla Doba přípravy: 10+peceni 7 názorů

Zeleninová jídla Doba přípravy: 10+peceni 7 názorů

Suroviny 4....6

5 cibulí (velkých)
olej (na smaženi - ja použila olivový)
2 vejce
sůl
300 ml piva
250 g hladké mouky
cca 200 ml mléka
kořeni (dle chuti)

Postup přípravy receptu

  1. Oloupané cibule nakrájíme na centimetrová kolečka, rozdělíme na kroužky. Z mouky, vajec, soli a piva vytvoříme v misce těstíčko, které okořeníme. Koření se nebát! Můžeme vytvořit spoustu různých variací (chilli, paprika, grilovací koření atd.). Těstíčko dle potřeby doředíme mlékem.

  2. Kroužky namočené do těstíčka pak smažíme na rozpáleném oleji dozlatova. Okapané na papírovém ubrousku už jen naservírujeme a podáváme jako přílohu nebo samotné. Výborné k pivu nebo vinu.

Komentáře k receptu Cibulové kroužky v pivním těstíčku

Tématické fráze: cibulove kroužky pohlreich cibulove krouzky smažené cibulové kroužky pohlreich smažená cibule v těstíčku pivni těstíčko cibulové kroužky video cibulové kroužky pohlreich recept cibulové kroužky podle pohlreicha cibulové kroužky recept cibulove kroužky na gril cibulove testicko pivní těstíčko recept smažené cibulové kroužky cibulové kroužky na grilu pohlreich cibulové kroužky recept na cibulové kroužky křupavé pivní těstíčko cibulové krožky v těstíčku smažená cibule v pivním těstíčku recept smažené cibulové kroužky