Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 10 minutami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 13 minutami
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 6 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 6 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
15. 1. 2026 07:34
15. 1. 2026 01:24
u nas polevka s cervene cocku, hovezi jatra na cibuli , opecene brambory a zeleny salat.
dobrou noc😉
14. 1. 2026 20:14
14. 1. 2026 20:12
Paštiku jsem zatím neochutnala, snad bude dobrá.
14. 1. 2026 20:00
14. 1. 2026 19:10
14. 1. 2026 18:10
14. 1. 2026 16:40
14. 1. 2026 15:26
Snacha má alergii na lepek, a párky jí všechny,kdysi jsem se vždycky ptala jestli je v nich mouka a nikdy nebyla. Oni tam dávají chemii, ta je levnější než mouka.
14. 1. 2026 14:19
14. 1. 2026 14:17
14. 1. 2026 14:13
A špekáčky kupujeme jen z Lužný, jiným nevěřím
14. 1. 2026 13:50
14. 1. 2026 13:47
Pak jsem mluvila s Ivou a zeptala se jestli nevadí kuřecí řízek. Chvíli mlčela a pak se zeptala jestli by nešel vepřový 😁.
Jednou jsem jí pozvala na oběd a zeptala se co mám uvařit. Odpověd byla"je mi to úplně jedno, ale hlavně ne kuřecí. U nás už kvoká celá rodina 😁".
Zbyněk s Matym má kuřecí rád, tak ho vaří hodně často.
14. 1. 2026 13:44
Předchozí 1 … 114 115 116 117 118 … 2913 Další