Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Veronika.Hrozna, před 21 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 17 minutami
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 55 minutami
„Dobrý večer😊, ráno jsem udělala snídaňovou misku s ovocem a…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
17. 1. 2026 11:29
my dnes vývar a ještě vepřový guláš vše je od včera tak se dnes jen ohřívá.
17. 1. 2026 11:07
17. 1. 2026 10:49
17. 1. 2026 09:27
Paprikou,navrch strouhany syra kecup😉Dneska jenom polívka,bude pórková a po poledni jedeme ke svagrikum on má dnes 85let,tak posedimé a bude nějaká mnamka,to tak máme nastavené že si doma každý vezme jen polívku a jdeme a čekáme co bude dobrého,že slavení nevyjdeme,mi núly týden u nas,teď tam a pak ještě je konci února švagrová 80😉
16. 1. 2026 23:42
16. 1. 2026 21:03
16. 1. 2026 21:01
Spenatove smoothie jsme jiz vypili.😊
Chystam se neco upeci, a nemohu se rozhodnout.
Zapecene sunkofleky vypaji moc pekne co mela Julii, horke skoricove mleko by vubec nebylo k zahozeni dnes pri tom mrazu.
Magdalenka hezky si uzijte rodine posezeni, gulas venku z kotliku to bude dobrota.😋
16. 1. 2026 19:57
16. 1. 2026 13:47
16. 1. 2026 13:03
16. 1. 2026 11:29
16. 1. 2026 10:31
15. 1. 2026 23:21
15. 1. 2026 23:08
15. 1. 2026 22:57
Včera byl Petr nakoupit, a mj. přivezl i vinnou klobásu - tak byla s br.kaší. Dnes jsem upekla vepřové na kmíně, k němu špenát a chlupaté knedlíky - už jsem je dlouho nedělala a povedly se. Petr jede zítra na chatu, tak si také veze sebou.
Předchozí 1 … 114 115 116 117 118 … 2914 Další