Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 6 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 3 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 6 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
15. 1. 2026 12:07
K obědu jsme si opekli jitrnici, brambor, domácí kysané zelí.
15. 1. 2026 11:43
Na náměstí v těch kuřatech jsem se rozjela, ono je to teda řeznictví a dnesaka měli i krásné maso.
Až dneska jsem si všimla, že je to řeznictví Palmovka. třeba je někdo z Prahy zná. Převládá tedy veškeré drůbeží maso, maji krásně naskládané od králičího, přes kachní a krůtí , nakonec kuřecí maso, jen se srdce směje. 😁.
V Rabbitu jsme koupili vepř. mozeček, myslela jsem, že ho hned udělám k obědu. Ale rozmyslela jsem si to, ted si odpočinu, dám si kávičku a mozeček bude k večeři s bramborem😋
15. 1. 2026 07:34
15. 1. 2026 01:24
u nas polevka s cervene cocku, hovezi jatra na cibuli , opecene brambory a zeleny salat.
dobrou noc😉
14. 1. 2026 20:14
14. 1. 2026 20:12
Paštiku jsem zatím neochutnala, snad bude dobrá.
14. 1. 2026 20:00
14. 1. 2026 19:10
14. 1. 2026 18:10
14. 1. 2026 16:40
14. 1. 2026 15:26
Snacha má alergii na lepek, a párky jí všechny,kdysi jsem se vždycky ptala jestli je v nich mouka a nikdy nebyla. Oni tam dávají chemii, ta je levnější než mouka.
14. 1. 2026 14:19
14. 1. 2026 14:17
14. 1. 2026 14:13
A špekáčky kupujeme jen z Lužný, jiným nevěřím
14. 1. 2026 13:50
Předchozí 1 … 114 115 116 117 118 … 2913 Další