Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 22 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Hezký den dnes kmínová polévka a smažený lilek,brambor a…“ Simona Skolakova, před 51 minutami
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 19 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 22 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
22. 8. 2024 07:02
22. 8. 2024 07:00
22. 8. 2024 06:10
21. 8. 2024 20:36
21. 8. 2024 20:35
21. 8. 2024 20:34
21. 8. 2024 20:33
21. 8. 2024 20:31
21. 8. 2024 18:44
omlouvám se, že vstupuji do diskuse s dotazem. Nicméně potřebovala bych poradit, jak najít okurkovou omáčku resp. zřejmě se jmenuje jinak, několikrát jsem ji vačila, ale nezapamaovala jsem si recept a pod pojmem okurková omáčka - je něco jiného než hledám.
Je to okurková omáčka z kyselých a normálních okurek.
Našla by se zde dobrá duše a pomohla mi recept nalézt?Předem děkuji C.
21. 8. 2024 17:58
tak vcera jsme meli ten lilek a byla jsem mile prekvapena, bylo to moc dobre. Urcite se to da podavat i jako priloha k masu.
Dnes budou u nas hovezi jatra na cibuli s ryzi a redkvickovy salat.
Nadie ,vidim ze si hezky uzivas cas na chate s rodinkou.
Verko hezky si uzijte dalsi vylet.
21. 8. 2024 15:53
21. 8. 2024 15:40
Konec minulého týdne byl trochu náročnější - ve čtvrtek pozdě večer přijel syn s manželkou a mojí nejmladší vnučkou (18 let). Původně měl přijet sám, ale chtěli mi připravit překvapení, tak mi to neřekli - takováhle překvapení nemám ráda, jsem raději když vím, kolik nás bude, abych si mohla alespoň něco připravit, hlavně nakoupit. Měla jsem sice upečený pekáč brambor na smetaně s kuřecím masem, ale tak pozdě už jíst nechtěli, prý si po cestě zašli na jídlo. V pátek odpoledne jsme grilovali a v průběhu dne jsme si dali jen chlebíčky a jednohubky. Neteř mi přivezla výborný aspikový dort - ten se snědl než se ugrilovalo maso. Bylo nás 9 a dva prckové. Sice do toho přišla bouřka, ale přestěhovali jsme se ze zahrady do domu a bylo to fajn. Jára s rodinkou odjeli hned v sobotu dopoledne, jen se nasnídali. A tak mi brambory zůstaly; něco jsme snědli v neděli, část si vzal Petr domů a já je dojedla dnes. Zítra si udělám lečo. A v pátek zase přijede Petr a už si objednal na neděli buřtguláš (chce si ho vzít sebou). Prý přiveze kuře, tak ho upeču, asi na medu. Ještě uvidím, na co bude mít chuť.
Všechny máte bezva jídelníčky - vybrala bych si. Určitě bych si dala řízeček, ten já můžu kdykoliv.
21. 8. 2024 12:33
včera jsem se manžela ptala, co mám dneska uvařit. Bylo mi řečeno, že je mu to v podstatě jedno, jen chce k tomu knedlík
Tak jsem uvařila hovězí na pepři a žampionech podle mé maminky
Dcera už se ozvala z Egypta, syn jede bud večer a nebo brzo ráno do Madarska. A manžel řekl, že tady opuštěni nebudeme
Jižní Moravu mám ráda a v Lednici jsem nikdy nebyla a ve Strážnici se těším na skanzen
Akorát se bojím, že bude zase vedro.
21. 8. 2024 12:25
Mrkvovou pomazánku taky dělám, přidávám do ní i kousek strouhaného celeru, jinak stejně.
Já udělala 3 balíčky zeleniny do mrazáku a ještě mrkev zbyla, chvíli v lednici vydrží
20. 8. 2024 23:28
Předchozí 1 … 485 486 487 488 489 … 2913 Další