Co dnes uvařit?
Věruško i já přeji p.manželovi pohodu a pevné zdravíčko
nás dnes bude k obědu hodně,papriky se mi do pečenky nevešly a tak chtě nechtě pojede velká trouba.Jen mi zlatoušek bude muset strčit do trouby pekáč a občas na podlití vytáhnout.Já to neudržím a ani se tak neohnu
Mějte všichni moc príma den a hlavně se nestresujte a nehoňte
Sleduji, jak pěkně vaříte. Já už mám zase na chvíli od vaření volno - v pátek jsme měli uzený hovězí jazyk - vařila jsem ho přes 4 hodiny, ale byl vynikající, měkkoučký, nůž do něj zajel jak do másla. K němu byly šťouchané brambory a okurkový salát. Petr jazyk ujídal průběžně v pátek, sobotu i neděli a zbytek dojedl v neděli před odjezdem do práce. V sobotu jsem dělala bramborové placky. Já k nim měla meltu s mlékem a Petr mléko. V neděli si Petr přál sebou opět buřtguláš. A dnes jsem si udělala cmundu - měla jsem z ní obavy, protože už nemám staré brambory, tak jsem použila rané. Když jsem je na hrubo rozmixovala, byla z nich tekoucí kaše - tak jsem přidala trochu škrobu a místo polohrubé jsem dala hrubou mouku. Kupodivu se smažily moc dobře a byly i krásné křupavé. Tak mám radost, že se cmundičky povedly. Úplně jsem se přecpala.
Na instagramu na mne vykoukl zajímavý receptík:
Šátečky z listového těsta plněné ricottou se špenátem - www.instagram.com/reel/C3FY5NlBnoe/
Přeji vám všem dobrou noc a krásné sny.
Vařila jsem zase ve velkém, kuře jako husu, karamelové hlávkové zelí a bramborové knedlíky
Asi praskneme
vcera byl u nas gulas s ryzi, varila jsem ve velkem, syn se vratil s detmi ze stanovani a vsichni byli tak hladovi
Dnes budeme mit siskabat, a salat.
Krasne jste zde navarili, Anicka jiz pridala ty jeji pekne recepty, Julii krasne jste oslavili Tvoji sestry narozeniny,tak hlavne hodne zdravi do dalsich let. No me uchvatil ten krasny dort, ten tedy musel byt luxusni.
Musim rici, ze ja ted toho vareni moc nenadelam, jedine kdyz deti budou potrebovat. Manzel ma vice nez tyden "schuzku " s lekari v nemocnici, tak ze ja budu tak nejak mimo vseho.
Hezky si uzivejte vasich dobrot, co vzdy uvarite.
Já mám dnes nějaké pojížďky po dr. a po týdnu zase i ambulanci bolesti,tak po návratu domů budu asi decentně mimo provoz
Mějte se všichni moc hezky
Teprve před chvílí odjel syn s vnučkou Viktorkou a čivavkou Fibinkou.Jsou v ČR na 14 dní na dovolené,tak se teď uvidíme častěji
Konečně začalo být chladněji,ale stejně je na teploměru pěkné teplíčko-27°C.V bytě pod střechou máme na zdechn..í
Krkovička(plátky)na zelenině v pečence dopadla dobře,tak jsem měla radost
Věruško,jestli máš ty krůtí křídla tak velké jako já,zakryj je raději na tom vrchním kloubku alobalem a´t se to nepřichytí
Tak ,děvčátka,mějte se tady moc hezky,pro dnešek se loučím a přeji hezkou dobrou noc
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 10 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 13 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 10 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 13 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 14 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Camembert s bramborem a klobásou z horkovzdušné fritézy
Anna Kocikova
Hodnocení receptu je 5,0 (3×)