Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 2 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„tara23: Jajajajaapaja: tak já dávám do mrazáku hodně málo…“ Simona Skolakova, před 2 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš, ano do mrazáku je dávám usmažené.…“ tara23, před 6 hodinami
„tara23: Věruš, a do mrazáku je dáváš už usmažené? Já hotová…“ Jajajajaapaja, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
26. 11. 2014 14:47
http://www.rozhlas.cz/cesky/testy/_zprava/vezmete-...
26. 11. 2014 06:45
http://kultura.idnes.cz/zemrel-petr-hapka-0z5-/hud...
23. 11. 2014 12:47
21. 11. 2014 19:43
20. 11. 2014 08:34
19. 11. 2014 20:24
19. 11. 2014 19:01
19. 11. 2014 18:45
19. 11. 2014 17:30
www.youtube.com/embed/uP7FI8ah0II
19. 11. 2014 09:43
18. 11. 2014 18:58
V saniach sedia Američan, Nemec, Rus a Slovák.
Rus zrazu chytí Amíka a so slovami "To máš za Hirošimu" vyhodí ho
zo saní.
Vlci ho zožerú, trocha sa zdržia ale za chvíľu sú zase za saňami.
Rus chytí Nemca a vraví "Dobre ti tak ty fašista" a vyhodí ho tiež
zo saní.
Keď vlci znovu dobiehajú sane, Rus vytiahne kalašnikov a ratatatata
...
a všetkých vlkov postrieľa.
Slovák sa ho pýta: "Prečo si to neurobil hneď?".
Na to Rus vytiahne fľašku vodky, ponúkne mu a hovorí: "Pre štyroch
málo a samému nechutí!"
17. 11. 2014 08:52
Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych jí opravil..
Ale já jsem byl vždy velmi zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.
Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr".
A víc už si nepamatuji??!!!
17. 11. 2014 08:44
- Slečna, nemáte tušenie, prečo vyskočil Váš šéf z okna?
- Bohužiaľ nie. A pritom to bol taký milý človek. Minulý mesiac mi kúpil
kožuch, minulý týždeň športové auto a dnes diamantový prsteň.
A potom mi povedal, že by sa so mnou chcel vyspať a, že čo by som chcela za to.
- A čo ste mu povedali?
- No, že ostatní z firmy mi zvyknú dávať po 50,- € ...
15. 11. 2014 13:09
15. 11. 2014 12:56
Předchozí 1 … 35 36 37 38 39 … 274 Další