Nové komentáře za posledních 7 dnů

 • recept: Vepřová pečeně po valašsku
  Tom Beyk Tom Beyk

  ...no to je pěkná porcička. Chtěl bych vyzkoušet ale musím vyřešit ten kopr. Mám doma jen trochu sušeného.
  Ale těším se na to:yes::yes::yes:
  Na to se přesně hodí v Polsku prodávaný "schab" (kotleta v celku bez kosti)

 • recept: Nebe v hubě
  Dajda Dajda

  Waclaw: Jsem na tom stejně jako Vy, ještě bych přidala velmi "originální" název Orgasmus. Kromě toho, že je to dost nevkusné, tak Vám to nic neřekne, je to moučník, maso .... :-? Medové řezy s ořechy by se mi určitě líbily více, ale to by se hned poznalo, že jde o duplikát! Tak se to zachraňuje rádobyvtipným názvem. 8-(

 • recept: Slané záviny dvou chutí
  Dajda Dajda

  Michaela.Koc: Fakt je, že když se vejcem nepotřou, tak jsou bledší a sezam, který mám moc ráda, by na nich nedržel. ;-) Na druhé straně mám pocit, že bez potření těsto lépe listuje, protože se mu nezalepí póry (tuhle "moudrost" jsem asi někde vyčetla). Svého času jsem taky dělala náplň s ořechy, která obsahovala žervé nebo lučinu, nivu a vlašské ořechy, jako podklad na těsto jsem zase dávala pár plátků šunky. Ten špenátový bych ale nespíš hodnotila jako nejchutnější. :-8

 • recept: Nebe v hubě
  Waclaw Waclaw

  Nemám důvěru k receptům s názvy Ráj v hubě, Opilý koláč, Ožralé kuře, Nebíčko v papulke a podobně. "Originalita" takovýchto názvů bývá často přímo úměrná výsledku. Ale zřejmě - podle počtu emotikonů - to zdejší maminy bezezbytku oslovilo.

 • recept: Chryzantémy
  jipohe jipohe

  :no:

 • Dajda: Ten vypadá dobře! Ještě jsem závin se špenatem nedělala, musím to napravit. Já závin potírám vejcem, aby měl krásnou zlatavou kůrčičku :-D:yes:

 • recept: Med z rýmovníku
  mika59 mika59(autor receptu)

  Ivace64: Ivo já ho dostala, ale zkus v zahradnictví...:-)

 • recept: Slané záviny dvou chutí
  Dajda Dajda

  Michaela.Koc: Dělávám jak závin se sýry a šunkou (:yes:), tak se špenátem, který je taky moc dobrý. Nekombinuji špenát s tvarohem, ale s Nivou. Těsto potřu hořčicí, pokladu šunkou (nemusí jí být moc) a pak dám spoustu špenátu. Osmažím cibulku, nechám rozmrazit sekaný špenát a zahustím ho strouhankou a kousky sýra, které se rozpustí. Povrch závinu se může potřít vejcem a třeba posypat sezamem, ale není to nezbytné. Kdo nehlídá kalorie a tuky, může dát místo šunky anglickou slaninu, sýr lze také obměnit - klidně to může být polotvrdý sýr, ale niva je pikantní.

  Kombinaci špenátu s ricottou znám z italské restaurace jako náplň těstovin, které ještě doplní rajčatová omáčka. Taky fajn, ale k realizaci ve vlastní kuchyni jsem se ještě nedostala., i když na to pomýšlím.

 • recept: Kynutý dort s třemi náplněmi
  zizala zizala

  magdalenka: A frkají to sem zřejmě jen podle jména, aniž by četly text, který palcují. Nějaké ubohé dušičky s pocitem ukřivděnosti, asi :-D. A nebo nějací "vtipálkové".
  8-(

 • Dobrutka: Také jsou u nás hodně oblíbené. Je to rychlovka, která nikdy nezklame :-) Kombinaci tvarohu a špenátu jsem ještě nezkoušela. To musím brzy napravit ;-):yes:

 • recept: Uzená stehna na rajčatech
  Simona Skolakova Simona Skolakova

  To by mi moc chutnalo,občas uzená kuřecí stehýnka koupím,ale jen je na pařáku přihřeju a máme je s bram.kaší,je to dobré,ale změna je život a tak zkusím tento receptík;-):yes:

 • recept: Med z rýmovníku
  Simona Skolakova Simona Skolakova

  Ivace64:kde ho koupit toť otázka ;-)nic snažšího než na netu;-);-);-);-);-)

 • recept: Med z rýmovníku
  Ivace64 Ivace64

  mika59: já ho měla 3 roky, výborná bylinka, mne na astma a rýmu ta jeho vůně pomohla a byla balzám, ale už ho dlouho nemohu sehnat, kde ho koupit Miládko??:-*

 • a já vidím,že není jediná:-D:-D:-D:-D:-D

 • recept: Slané záviny dvou chutí
  Dobrutka Dobrutka

  Slané záviny miluju! Mám rada kombinaci tvarohu nebo ricotty a špenátu. To je taky dobrota :-8:yes:

1 8 14 16 17 18 19 20 21 27

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo