Brambory pečené v alobalu

vladi Kuchařka: vladi

Doba přípravy: 45 min. 4 porce Bramborová jídla 3 názory

Suroviny

4 brambory (velké)
šunka
slanina
Eidam (Mozzarella)
sůl
máslo
Recept si zatím oblíbilo 8 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Omyté brambory dáme vařit ve slupce, do misky si připravíme nakrájený Eidam (nebo jakýkoliv tvrdý sýr). Šunku a slaninku na kostičky nakrájet. Až jsou brambory uvařené, necháme trošku vychladnout a na každou bramboru si připravíme alobalovou "mističku".

 2. Do brambory vyřízneme klínek (vydlabeme) a vložíme směs sýr + šunka + slaninka a nakonec položíme kolečko Mozarely.

 3. Dáme do trouby zapéct do zlatova, až se sýr rozpeče.

Poznámka

Je to rychlá večeře, kdo má rád bramborová jídla.Pro koho jsou brambory ještě suché - můžete dát plátek másla na ještě horkou bramboru. Dobrý je k tomu i salátek z čerstvé zeleninky /okurky,rajčátka,ledový salát/. Dobrou chuť-.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 12 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Brambory pečené v alobalu

 • yanull yanull(moderátorka)

  Zrovna včera jsem je pekla, ale jen samotné v alobalu, topíme ve sporáku, tak si tam hezky v troubě lebedily a k nim se pak přitulila pomazánka ze žervé, tvarohu a lučiny, knoblauchový odér byl cítit určitě až ven;-):-p +3:yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  jojo, dobrůtka, já dávám navrch tvaroh s česnekem :-p:-p:-p:-p:yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • nofrona nofrona

Tématické fráze: pečené brambory v alobalu brambory pečené v alobalu pečené brambory v troubě v alobalu pečená brambora v alobalu pečené brambory ve slupce v alobalu recept na brambory pečené v alobalu brambory v alobalu pečené v troubě brambory v alobalu pečený brambor v alobalu pečene brambory ve slupce a alobalu brambora v alobalu brambor pečený v alobalu brambor v alobalu brambora pečená v alobalu pečené celé brambory v troubě pečená brambora v troubě v alobalu pečená brambora v alobalu recept pečený brambory v alobalu recepty brambory v alobalu pečený brambor v troubě v alobalu