Brambory pečené v alobalu

Bramborová jídla Doba přípravy: 45 min. 3 názory

Bramborová jídla Doba přípravy: 45 min. 3 názory

Suroviny 4 porce

4 brambory (velké)
šunka
slanina
Eidam (Mozzarella)
sůl
máslo

Postup přípravy receptu

 1. Omyté brambory dáme vařit ve slupce, do misky si připravíme nakrájený Eidam (nebo jakýkoliv tvrdý sýr). Šunku a slaninku na kostičky nakrájet. Až jsou brambory uvařené, necháme trošku vychladnout a na každou bramboru si připravíme alobalovou "mističku".

 2. Do brambory vyřízneme klínek (vydlabeme) a vložíme směs sýr + šunka + slaninka a nakonec položíme kolečko Mozarely.

 3. Dáme do trouby zapéct do zlatova, až se sýr rozpeče.

Poznámka od kuchařky

Je to rychlá večeře, kdo má rád bramborová jídla.Pro koho jsou brambory ještě suché - můžete dát plátek másla na ještě horkou bramboru. Dobrý je k tomu i salátek z čerstvé zeleninky /okurky,rajčátka,ledový salát/. Dobrou chuť-.

Komentáře k receptu Brambory pečené v alobalu

 • yanull yanull(moderátorka)

  Zrovna včera jsem je pekla, ale jen samotné v alobalu, topíme ve sporáku, tak si tam hezky v troubě lebedily a k nim se pak přitulila pomazánka ze žervé, tvarohu a lučiny, knoblauchový odér byl cítit určitě až ven;-):-p +3:yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  jojo, dobrůtka, já dávám navrch tvaroh s česnekem :-p:-p:-p:-p:yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • nofrona nofrona

Tématické fráze: pečené brambory v alobalu brambory pečené v alobalu pečené brambory v troubě v alobalu pečená brambora v alobalu pečené brambory ve slupce v alobalu recept na brambory pečené v alobalu brambory v alobalu pečené v troubě brambory v alobalu pečený brambor v alobalu pečene brambory ve slupce a alobalu brambora v alobalu brambor pečený v alobalu brambor v alobalu brambora pečená v alobalu pečené celé brambory v troubě pečená brambora v troubě v alobalu pečená brambora v alobalu recept pečený brambory v alobalu recepty brambory v alobalu pečený brambor v troubě v alobalu