Jogurtový krém na dorty
Recept ještě nebyl hodnocenOsvěžující a lehký jogurtový krém využijete nejen při přípravě dortů. Ozdobit jím můžete třeba cupcakes nebo ovocné poháry. Krém můžete připravit i z čokoládového, nebo…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 992 kJ / 476 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 8,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 8,00 g |
| Tuky | 22,00 g |
| – nasycené | 1,70 g |
| – nenasycené | 20,20 g |
| –– mononenasycené | 10,20 g |
| –– polynenasycené | 10,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 3,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 20 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 60,00 g |
| – cukry | 50,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Osvěžující a lehký jogurtový krém využijete nejen při přípravě dortů. Ozdobit jím můžete třeba cupcakes nebo ovocné poháry. Krém můžete připravit i z čokoládového, nebo…
O DEN DŘÍVE SI UPEČU KORPUSY. OŘECHOVÝ KORPUS POSTUP: Oddělím bílky od žloutků, žloutky ušlehat se 4 lžícemi horké vody a z bílků ušlehat tuhý sníh se 4 lžícemi…
Korpus necháme vychladnout, rozkrojíme, promažeme krémem a zdobíme dle předlohy či fantazie.
Vejce s cukrem ušleháme do husté pěny, přidáme vanilkové aroma, mléko, prášek do pečiva, polohrubou mouku a promícháme. Těsto nalijeme do formy a pečeme v předehřáté…
Moučník, který zvládne připravit i začátečník. K odměření surovin budete potřebovat jen hrneček a formu na srnčí hřbet. Těsto dochutí a ovoní kandovaná citrusová kůra.…
Korpus: Je to recept do formy 23 cm, takže na větší přizpůsobíme množství. Ušleháme žloutky s půlkou cukru dohusta, přidáme vodu, olej, poté mouku s práškem do pečiva.…
Osvěžující dort s ovocem a čokoládovou polevou je perfektní volbou pro každou slavnostní příležitost. Nadýchaný korpus je prokládán vrstvou krému s ananasem, který…
Moučkový cukr přesijeme na pracovní desku přidáme marcipán,pistácie a pořádně zpracujeme.Mezi dvěma foliema vyválíme v plát 35cm na 10cm.Nugát nakrájíme na 5…
Vejce našleháme s cukrem do pěny, pak kromě kakaa a marcipánu přidáme postupně vše ostatní a naposledy mouku promíchanou s práškem do pečiva. Pak oddělíme asi 1/3 těsta…
Upečeme malé muffinky (já mám formu na 24 kousků) a po vychladnutí na ně lepíme rozválený marcipán, ze ktrého vykrajujeme kolečka - celý medvídek je seskládán z koleček…
Nepečené drobné cukroví je vždy vítaným doplňkem nejen na slavnostní tabuli, ale i jako něco malého na zub, když nás honí mlsná. Potřebné suroviny máme většinou doma a…
Jarní mrkvové muffiny potěší všechny malé i velké koledníky. Vláčné mrkvové těsto s ořechy je doplněno lehkým tvarohovým krémem a dozdobeno marcipánem. Tyhle jarní…
Do mísy dáme máslo, cukr, vejce a vyšleháme do pěny. Po chvíli přidáme zakysanou smetanu a ještě krátce šleháme. Do našlehané směsi přidáme mouku, hladkou i hrubou,…
Lahodný jarní dort připravíme z vláčného mrkvového těsta, které dochutíme vlašskými ořechy. Dort potřeme meruňkovou marmeládou a krémem z pudinku a pomazánkového másla.…
Bruselské řezy patří mezi oblíbené dezerty, které zaujmou na první pohled svou vrstvenou podobou. Jemné světlé a kakaové těsto doplňuje krémový pudink a lehká šlehačka,…
Oddělíme žloutky od bílků. Ve větší míse, elektrickým šlehačem, ušleháme bílky na tuhý sníh. Postupně zašleháváme cukr a žloutky,přidáme olej a mouku s kypřícím práškem…
Těsto: 6 vajec celých vyšlehat s 6 lžícemi cukru krupice do tuha, pak přidat 4 lžíce polohrubé mouky a 2 lžíce kakaa a vmíchat. Vylít na vymazanou a vysypanou dortovou…
Štola je druh pečeného moučníku patřícího k Vánocům. Má tvar bochníčku, který má připomínat „malého Ježíška zabaleného v plenkách“. Malé štoličky můžeme připravovat i…
Marcipánové kuličky z našeho receptu jsou skvělou volbou pro přípravu cukroví na poslední chvíli. Chuť a vůně rumu, máslový kakaový krém a marcipánová potahovací hmota…
Tento proužkovaný pohár je naplněn neobvyklým vynikajícím marcipánovým krémem zjemněným šlehačkou. V kombinaci s jahodami tvoří neodolatelnou kombinaci chutí. Dopřejte…