Plněné papriky se sýrem
Recept ještě nebyl hodnocenSýr rozšleháme s vajíčky v misce, osolíme a přidáme petrželku a strouhanku tak, aby byla směs hustá (nesmí vytékat z paprik). Toto směsí papriky naplníme , naskládáme je…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 053 kJ / 252 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 35,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 35,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 11,67 g |
| – nasycené | 8,33 g |
| – nenasycené | 3,00 g |
| –– mononenasycené | 2,67 g |
| –– polynenasycené | 0,33 g |
| ––– omega 3 | 0,10 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodík | 933 mg |
| Sůl | 2,00 g |
| Sacharidy | 1,67 g |
| – cukry | 1,67 g |
| ––– laktóza | 1,60 g |
Sýr rozšleháme s vajíčky v misce, osolíme a přidáme petrželku a strouhanku tak, aby byla směs hustá (nesmí vytékat z paprik). Toto směsí papriky naplníme , naskládáme je…
Majonézu uděláme tak, že vyšlehám jedno vejce tyčovým mixérem a za stálého mixování po troškách přiléváme olej, až do zhoustnutí. Hermelíny a salám nastrouháme, přidáme…
Zeleninu očistíme. Mrkev nastrouháme a brambory nakrájíme na kostky. Na másle podusíme nakrájené brambory a nastrouhanou mrkev. Podlijeme vodou, můžeme přilít mléko,…
Hermelín nakrájíme na kostičky. Cibuli očistíme a nakrájíme na jemno. Vařená vejce oloupeme a nakrájíme také na kostičky.Vše smícháme v míse, přidáme tavený sýr a…
Máslo třeme do pěny, po částech přidáváme sýr a podle potřeby ředíme mlékem. Potom přidáme drobně nakrájenou šunku, ochutíme česnekem utřeným se solí a jemně nakrájenou…
Brokolici si nakrájíme nahrubo včetně lupenů a košťálů, které jen očistíme od tvrdých slupek a necháme si pár růžiček na ozdobu, cibuli nakrájíme nadrobno, dáme jí…
Lososová: Rybí maso vidličkou rozmělníme, přidáme nasekaný celer, zakysanou smetanu, majonézu, pepř, sůl a zamícháme. Dochutíme pomerančovou šťávou a podáváme na…
Uvařené vajíčko, cibulku, šunku a 1/2 papriky nakrájíme na drobné kostičky, pažitku posekáme.V misce vše smícháme se sýrem a dochutíme solí.Podáváme s topinkami a zbylou…
Špagety uvaříme al dente spolu s nimi 5 minut ovaříme i chřesty, scedíme do pekáče a dáme do horkých tavený sýr, aby se nám rozpustil. Maso si orestujeme na oleji,…
Tavené sýry se šunkou utřeme s máslem, přidáme umletou šunku, na jemném struhadle ustrouhané okurky, jogurt nebo majolenku, hořčici, okořeníme a dobře promícháme.Můžeme…
Do misky dáme nakrájený romadúr, máslo, měkký sýr a rozmixujeme, pak přidáme ostatní ingredience,česnek propasírujeme, jarní cibulku nakrájíme nadrobno(jen bílou část,…
Všechny ingredience smícháme dohromady, ručním šlehačem ušleháme, přidáme hořčici, pažitku a uvařené, nastrouhané vajíčko natvrdo, které jsme nechali vychladit a už jen…
Brambory oloupeme, nakrájíme na plátky, cibule, uzená slanina a salám na proužky. Pekáček vymažeme olejem, poskládáme brambory, ty posypeme vegetou, kmínem, dáme cibuli,…
Nejprve si na másle osmažíme pokrájenou cibuli, na ní si uděláme jíšku, přidáme pokrájené fazolové lusky, na proužky nakrájenou kedlubnu a osmažíme. Zalijeme vývarem,…