Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 4 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 11 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 18 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
18. 8. 2014 15:38
18. 8. 2014 15:10
18. 8. 2014 15:04
18. 8. 2014 14:48
Milí admini, nezávidím vám..práce s lidmi je mnohdy horší, než s d......., však to všichni známe..
18. 8. 2014 13:40
Máme ještě jedno řešení. Psaní komentářů bychom neregistrovaným ponechali, ale při psaní komentáře by museli vyplnit i svoji e-mailovou adresu, na kterou bychom jim odeslali e-mail, ve kterém by museli kliknout na odkaz a tím by se jejich komentář zobrazil. Pokud by takto ověřili jeden komentář, tak by mohli napsat dalších X komentářů ze stejného zařízení (PC, mobil, tablet) bez ověření. Co na to říkáte?
18. 8. 2014 12:21
18. 8. 2014 12:14
18. 8. 2014 10:42
18. 8. 2014 10:18
Poslední a jedinná moje registrace byla před r.89 v ROH.Děkuji,další a navíc taky vynucenou, už opravdu nemusím.Pozor "velký bratr Tě vidí"
Tak si to užívejte dál.
17. 8. 2014 15:51
17. 8. 2014 13:53
17. 8. 2014 13:03
No nic, já už budu "jen" vařit a diskuzi přenechám těm, kdo na to mají nervy!
17. 8. 2014 13:01
17. 8. 2014 12:46
O prínosných komentároch neregistrovaných si písala ty tu: "Proč jim zakázat komentáře, vždyť ve většině případů jsou přínosné! Jak k tomu "omezení" přijde slušný člověk, " atď.
17. 8. 2014 12:42
Předchozí 1 … 3 4 5 6 7 … 11 Další