Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 11 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Veronika.Hrozna: ahoj Veru, na jakém principu ta chladící…“ Nadja, před 17 minutami
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 1 hodinou
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 2 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
14. 1. 2026 16:40
14. 1. 2026 15:26
Snacha má alergii na lepek, a párky jí všechny,kdysi jsem se vždycky ptala jestli je v nich mouka a nikdy nebyla. Oni tam dávají chemii, ta je levnější než mouka.
14. 1. 2026 14:19
14. 1. 2026 14:17
14. 1. 2026 14:13
A špekáčky kupujeme jen z Lužný, jiným nevěřím
14. 1. 2026 13:50
14. 1. 2026 13:47
Pak jsem mluvila s Ivou a zeptala se jestli nevadí kuřecí řízek. Chvíli mlčela a pak se zeptala jestli by nešel vepřový 😁.
Jednou jsem jí pozvala na oběd a zeptala se co mám uvařit. Odpověd byla"je mi to úplně jedno, ale hlavně ne kuřecí. U nás už kvoká celá rodina 😁".
Zbyněk s Matym má kuřecí rád, tak ho vaří hodně často.
14. 1. 2026 13:44
14. 1. 2026 13:35
14. 1. 2026 13:33
14. 1. 2026 13:13
14. 1. 2026 12:53
14. 1. 2026 12:33
14. 1. 2026 11:46
14. 1. 2026 11:38
Ono to bude asi tím, že já o klobásy nestojím😀
Předchozí 1 … 116 117 118 119 120 … 2914 Další