Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 11 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 14 minutami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 7 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 14 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
5. 10. 2024 14:30
Doma si odpočineš, počasí za moc nestojí, teda aspon v Česku. Klasické pošmurné podzimní počasí
5. 10. 2024 10:47
5. 10. 2024 10:45
5. 10. 2024 10:44
4. 10. 2024 15:36
Pěkný podvečer,
4. 10. 2024 15:26
tak jsem doma, dnes bude u nas zeleninova polevka a brambory s tvatohem. Desert manzel koupil na privitanou domu, boruvkovy kolac, a tak bude jeste dnes.
Mela jsem peknych 12 dni. Uzila jsem si deti, krasne pocasi, navarila jsem co jsem slibila a co si prali. Jsem ale take jiz rada doma.
Vidim ze JanaPa je jiz zase zde. Rada Te vidim Jani, moc jsem myslela na Vas vsechny, a jsem rada ze jste to ve zdravi prezili. Je to tezke si to predstavit, ale tu hruzu ukazovali zde, a sel me mraz po zadech. Hezky odpocivej.
Dobrou chut vsem co prave vecerite
4. 10. 2024 15:21
Dobře jsi navařila
4. 10. 2024 14:47
4. 10. 2024 11:54
4. 10. 2024 10:21
4. 10. 2024 09:48
Protože jich bylo dost, nabídla jsem je zetovi a aby to nebylo dceři, která játra nejí líto. Uvařila jsem ještě trošku rizota, když už jsem vyndala rýži.
Až ted v poledne pojedou pro děti, zastaví se pro oběd. Maj oba tenhle týden dovolenou
3. 10. 2024 17:00
Janičko,mě každý rok posílala velký balík sušených hřibů Jituška hosta a myslím,že nejen mi
Marcelko tu burratu jsem si musela dát do google a vím že by mi tento sýr moc chutnal
Plátky na libečku prý byly dobré
Přeji všem hezký večer
3. 10. 2024 14:45
3. 10. 2024 14:23
A odpoledne museli jít znova, protože děti chtěly. Ještě se neozvali, tak jsou asi ještě v lese
3. 10. 2024 14:19
Předchozí 1 … 462 463 464 465 466 … 2914 Další