Co dnes uvařit?


I manželovi můžeš udělat palačinky - na slano. U nás Petr houby také nechce, ale když jsem je v omáčce rozmixovala, tak ji jedl - houbová chuť mu nevadí, vadí mu jen kousky hub. Tak jsem si kousky hub dala do talíře jen pro sebe a zalila rozmixovanou omáčkou a měli jsme oběd oba.

Dnes jsme meli zase nejak hodne zamestnany den, asi ze nam to vse jde pomalu.
U nas byli testoviny se scallops( muslemi) a take jsem jeste delala palacinky, dala jsem je temer vsechny detem.

Magdalenka, ja to delam podobne, me to zde naucila jedna ceska pani,hned kdyz jsme tu byli ze zacatku. Ja rozsleham dve vajicka, na panev dam rozpustit trochu masla na to stejnomerne rozsypu strouhanku, hned na to rozleji uslehana vajicka a ty zase stejnomerne posypu strouhankou, a jiz otocim na druhou stranu, lopatkou. Rikame tomu take vajickove rizky.




A já houbovku miluji a moc jí nevařím, protože jí jím jen já, tak jsem toho využila. Byla skvělá, ještě budu mít zítra. Vendovi se oběd bude muset koupit, jedeme zase na nákupy

Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Přání a gratulace“ Julia Oskerova, 12. 9. 2025 07:12
„Mleté maso “ Veruncicka, 4. 9. 2025 21:05
Poslední příspěvky
„tara23: já hledala něco z mletého masa, a náhodou na mě…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Příjemný večer všem. V pátek večer přijela Bláňa, tak jsme…“ Nadja, před 2 hodinami
„K večeři jsem opekla, krůtí vinnou klobásu“ tara23, před 3 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Dýňový chlebíček s perníkovým kořením
dvori
Hodnocení receptu je 3,5 (2×)