Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 6 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 6 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 12 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 13 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
3. 10. 2024 08:58
Dnes měly být šťouchačky s cibulkou a podmáslím,to"pokoušu"
Děvčátka,dobře navařte a mějte se moc fajn
3. 10. 2024 07:57
Jenomže pak jsem si četla vaše jídelníčky. Nejdřív Marcelka, včera Simča vařily rajskou
A já měla jasno, z mrazáku jsem vyndala 2 plněné papriky a knedlíky
3. 10. 2024 07:48
2. 10. 2024 17:34
Věrko ty jsi moc hodná,já věřím,že by jsi přijela s houbami.
2. 10. 2024 16:55
2. 10. 2024 16:13
Věruško,Julinko,máte moc pěkné fotky jídel
U nás od rána prší a je hodně chladno.Jsem ráda že jsem včera stihla vyprat a venku usušit ložní.Večer jsme znova povlíkli a měli jsme pěkné, voňavé spaní.Ložního máme sice hodně,ale nejraději spíme v tom čerstvě vypraném.
Mějte se tady moc pěkně a mějte hezkou pohodu
2. 10. 2024 11:51
2. 10. 2024 11:50
2. 10. 2024 09:57
2. 10. 2024 09:55
1. 10. 2024 18:47
1. 10. 2024 17:56
1. 10. 2024 17:00
1. 10. 2024 16:35
No a ve 13hodin jsme šli na kávičku k sousedům. Jiřík byl nadšený, hrál si s jejich pejskem
K večeři jsem dělala masovo- klouzkové karbanátky
No a před chvílí přišla Iva s houbama, naštěsí už nakrájenýma. Tak jsem je minutku povařila a až vystydnou, zavakuju je a dám do mrazáku
1. 10. 2024 16:19
A škoda, že mi lečo bez zavařování uniklo, když jsem zpracovávala papriky a rajčata. No nic, tak příští rok
Předchozí 1 … 463 464 465 466 467 … 2913 Další