Co dnes uvařit?
Ale nedávno sem dala Anička kuře na soli. Strašně dlouho jsem ho nepekla, tak jsem koupila kuře a že ho po vzoru Aničky upeču na soli v pečence. I když jsem se hodně snažila, tak jsem ho do pečenky nenarvala
Sůl jsem teda přesypala do pekáčku a upekla v troubě
Ve 13 se stavěl zet s Jiříkem a čekali, až dojde ze školy Ella. Protože jel rovnou z práce, nabídla jsem mu žebírka
My si je vememe k večeři. Zbytek kuřete jsem jim dala domů k večeři.
Zítra Je Václava, tak přijdou na oběd všichni. A jak je u nás tradice, bude kachna
Ivetko,děláš krásné zásobičky
Marcelko,já jsem neměla žemlovku ani nepamatuji,mňam
Nevím,jestli zítra a nebo v sobotu přiveze známý ještě nějakou úrodu-cukety,papriky a rajčata.Prý i se sklenkama.Vůbec se na to netěším...
Po 3 hodinách ťukání do klávesnice jsem konečně před hodinkou dopsala recept.To psaní mě zničí
Mějte se krásně,mějte pohodový večer a pak pěknou dobrou noc
A já se vrhla na klouzky
Stejné množství co jsme snědli k obědu jsem chvíli podusila na sádla a dala zamrazit. A zbytek jsem zavařila na kyselo. Byly to 3 skleničky.
Drahuško tvého receptu jsem se všimla, až když jsme byli po obědě. Vlastně je to hodně podobné. V omáčce je smetana, ve smaženici vajíčka
Ještě jsem neměla ani všechny klouzky nakrájené a soused přišel opět s miskou bedel. Před chvílí jsem z nich uvařila guláš podle miky
Koupila jsem plno zeleniny, tak jsem uvařila zeleninový vývar do mrazáku
A ještě jsem naložila vepřová žebírka, ty budou asi zítra k večeři.
Pro porci k večeři si přišel soused a ještě čekám zetě
Jo ještě soused mi řekl, že klouzky čistil 4 hodiny a že se příště na ně vy....
Ani se mu nedivím
Věruško my máme moc rádi z klouzků omáčku,zlatoušek ji chodí užírat přímo z hrnce
Všem přeji dobrou chuť k obědu a pěknou pohodu
Klouzky na smetaně
Hodnocení receptu je (2×)Pomazánka z klouzků
Hodnocení receptu je (8×)
Vůbec nevím co s nima, kdyby to byla směska bylo by to jednodušší, ale takhle fakt nevím
A to ráno jedeme nakoupit, tak se na zpracování dostanu až po obědě
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 4 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 11 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 11 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Paprikový salát, který vydrží až do zimy: Sterilovaný podle receptu od tchyně Dáši z Moravy nemá chybu