Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 50 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 23 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Hezký parný den, u nás dnes hovězí guláš z kližky s…“ tara23, před 51 minutami
„Hezký den dnes kmínová polévka a smažený lilek,brambor a…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 20 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
28. 8. 2024 09:06
28. 8. 2024 09:02
28. 8. 2024 05:19
27. 8. 2024 19:02
27. 8. 2024 16:35
27. 8. 2024 13:54
u nas budou kureci stehna a palicky pecene s mini rajcatky, ryze salat z baby spenatu.
27. 8. 2024 11:38
Už jsem to nevařila strašně dlouho, pochutnali jsme si. Zbylo ještě na zítra.
Kolem 15 přivezou nový mrazák, syn v práci a zet v Egyptě. jsem zvědavá jak si ho nastěhujeme do bytu
Před chvílí jsem přišla z masáže.
Mám starost o Drahušku, co jsem přijela z lázní tady nebyla. Psala jsem jí i soukromou zprávu a nic. Snad je v pořádku
27. 8. 2024 01:19
u nas byl dnes takovy rozlitany den a tak byli jen smazena vajicka s topinkami a salat z kaderavku.
Dnes bylo znovu velke teplo a tak chut k jidlu stejne ani nebyla.
26. 8. 2024 20:40
U nás dnes dost pršelo, ale hladina potoka se vůbec nezvedla.
Včera jsme měli gulášovou polévku s chlebem, dnes na Petrovo přání kuřecí stehna a křídla na medu s rýží. Petr bude mít ještě porci na zítra a já si udělám bramboračku a cmundu.
26. 8. 2024 11:03
26. 8. 2024 09:54
25. 8. 2024 20:06
u nas bude veprova panenka ,upecena a bramborovy crumble se spenatem podle podle Maris. Znovu retkvickovy salat.
Je zde teplo 27 stupnu, hned bych jela k jezeru, ale manzel musi jeste vse s mirou a tak radeji jsme doma, ale jsem rada ze v patek jsme tam byli vsichni.
Julii to znojemske hovezi vypada luxusne,
Marcelko, tak jeste pomaloucku a plehoucku, ono se to usadi
Simonko no to teplo je jiz neprijemne zde take, ale hlavne ze jse si to hezky uzili na svatbe.
Verko ,ja jsem snad jeste kedlubove zeli nejedla, ale jiz jsem se divala na recepty zde a udelam ho ,jakmile si koupim kedlubny.
Hezke probuzeni do pondelniho rana
25. 8. 2024 19:35
K obědu jsme dnes měli pečená stehna s bram.kaší a rajčata.
25. 8. 2024 17:22
25. 8. 2024 17:21
Předchozí 1 … 483 484 485 486 487 … 2913 Další