Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 22 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Hezký den dnes kmínová polévka a smažený lilek,brambor a…“ Simona Skolakova, před 51 minutami
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 19 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 22 hodinami
25. 8. 2024 12:43
25. 8. 2024 12:41
Pěknou neděli všem
25. 8. 2024 12:39
K obědu jsme měli ty kachní stehna, karamelové kedlubnové zelí s knedlíkem
Pro zajímavost posílám moravského vrabce se zelím a knedlíkem. Včerejší oběd v Lednici. Vyfotila jsem ho jen proto, že tak servírovaný knedlík jsem nikde neviděla.
24. 8. 2024 21:58
ve ctvrtek jsme byli na pikniku u naseho oblibeneho jezera. Pocasi vypadalo ne moc pekne ,ale pred polednem se krasne vyjasnilo a bylo teplo, tak ze jsme si krasne zaplavali, jidla plno, bylo veselo
Vcera jsme se sesli vsichni v restauraci, kazdy mel neco jineho, ja tedy zase lososa s bramborovou kasi a salat "coleslaw". Bylo to hezke posezeni.
Najedli jsme se tolik, ze dnes byli jen palacinky a meloun.
No leto je jeste v plnem proudu a tak vidim ze hodne vari restaurace
Marcelko prejiti at se citis lepe po probuzeni do nedelniho rana.
24. 8. 2024 17:38
K obědu byla mléková polévka a koprová omáčka s kynutým knedlíkem. K večeři gougeres se šunkou a cornichonkami. A ještě jsem udělala 2 skleničky sušených rajčat naložené v oleji.
24. 8. 2024 13:24
24. 8. 2024 07:07
23. 8. 2024 16:11
23. 8. 2024 13:01
23. 8. 2024 11:51
23. 8. 2024 09:55
22. 8. 2024 19:45
Dnes jsem jí k obědu udělala lívance s javorovým máslem, měla boule až za ušima.
22. 8. 2024 12:35
"Co jsi koupil?". " Uvidíš je to v chladící tašce". Byla jsem zvědavá
Jinak jsem dneska nevařila, od včera zbylo hovězí
Vyjedeme ráno co nejdřív, ani snídat nebudeme, na tu se zastavíme cestou v mekáči.
22. 8. 2024 07:44
22. 8. 2024 07:30
Letos jsme už nestihli Hrusice, ale ještě nás s dětma čeká jeden výlet. Jak tady v pondělí byly, tak mi Ella pořád zpívala "Na okoř je cesta....". Ukázala jsem jí hrad na netu a hned projevila přání tam jet. Takže první sobotu v září nás čeká cesta na Okoř
Manžel je vůbec duchem mladý, všechny možné technologie ovládá. Platí telefonem a ted už i hodinkami. Má všechny možné aplikace, které jsou pro mě Španělská vesnice
Snad mu to ještě dlouho vydrží
Předchozí 1 … 484 485 486 487 488 … 2913 Další